5mid Bülten Anime - Manga

Spy x Family Code: White Yeni Tanıtımıyla Kötü Adamlarını Öne Çıkarıyor

Spy x Family Code: White bu yılın sonlarına doğru Japonya’da sinemalarda resmi olarak gösterime girecek ve hayranlar Spy x Family Code’da tanıtılan orijinal kötü adamlara yeni bir bakış attılar: White’ın yeni tanıtımıyla tanıştı! Spy x Family’nin ikinci sezonu Sonbahar 2023 anime programında yer alıyor, ancak bu yıl seriden göreceğimiz önemli yayınlardan sadece ilki. İkinci sezonla birlikte Spy x Family Code: White, önceki anime veya manga sürümlerinde görülmeyen yepyeni bir hikaye ile sinemalarda ilk gösterimini yapacak.

Spy x Family Code: White bu yılın sonlarına doğru Japonya’da (geçen yıl uluslararası gösterime başlamadan önce) sinemalarda olacak ve hayranlarını Loid, Anya ve Yor Forger ile farklı şekillerde karşı karşıya gelen bazı yeni kötülerle tanıştıracak. Spy x Family Code için yayınlanan en yeni tanıtım: White’ın en yeni tanıtımında Dmitri rolünde Tomoya Nakamura, Luka rolünde Kento Kaku, Snijider rolünde Banjou Ginga ve Type F rolünde Shunsuke Takeuchi’nin yer aldığı kötü adam kadrosu yer alıyor:

Spy x Family Filmi için Bilinmesi Gerekenler

Spy x Family Code: White 22 Aralık’tan itibaren Japonya’da sinemalarda gösterime giriyor, ancak Crunchyroll filmi önümüzdeki yıl Kuzey Amerika’da hem İngilizce altyazılı hem de dublajlı olarak gösterime sokacaklarını doğruladı. Manga veya animede görülmeyen orijinal bir hikayeye sahip olan Spy x Family mangasının yaratıcısı Tatsuya Endo yeni karakter tasarımları sunarken, Takashi Katagiri Wit Studio ve CloverWorks için Spy x Family filmini yönetiyor, Ichiro Okuchi senaryoyu yazıyor ve Kyoji Asano baş animasyon yönetmeni olarak görev yapıyor.

Spy x Family Code’dan ne bekleyeceğinize gelince: White’ın hikayesinden neler beklediğimize gelince, Crunchyroll filmi şöyle tanıtıyor: “Adam bir casus. Kadın bir suikastçı. Loid ve Yor birlikte mükemmel bir aile gibi davranırken çifte hayatlarını kendilerine saklarlar. Ancak bir telepat olan evlatlık kızları Anya, onlardan habersiz ikisinin de heyecan verici sırlarını bilmektedir. Ailesini bir hafta sonu kış kaçamağına götürme kisvesi altında, Loid’in mevcut görevi Strix Operasyonu’nda ilerleme kaydetme çabası, Anya’nın yanlışlıkla olaya dahil olması ve dünya barışını tehdit eden olayları tetiklemesiyle zorlaşır!”

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir