5mid Bülten

Squid Game The Challenge Finali 2. Sezon Uçurum Tehlikesiyle Sona Eriyor

Squid Game The Challenge, reality şov yarışmasının 2. Sezonunun hazırlandığını duyurdu ve ilk sezonun final bölümü ikinci oyuncu dalgasını tanıtıyor! Hwang Dong-hyuk’un Squid Game dizisi Netflix için o kadar büyük bir başarıydı ki, sadece ikinci sezon için geri dönmekle kalmadı, aynı zamanda dizide görülen oyunlara dayanan yeni bir realite şovu da duyuruldu. Bu ayın başlarında yayın hayatına başlayan dizinin hayranları, Squid Game’in 4,56 milyon dolar para ödülü kazanmak için ellerinden geleni yapan 456 oyuncu için nasıl gerçek bir yarışmaya dönüştüğünü izlediler.

Squid Game: The Challenge Netflix tarafından da o kadar beğenildi ki dizinin 2. Sezonunun başladığı duyuruldu. İlk sezonun final bölümü, reality şovun bu ilk yinelemesi için 456 oyuncu arasından kazananı taçlandırmakla kalmadı, aynı zamanda dizinin 2. Sezonu için uğursuz bir tanıtımla sona erdi. Orijinal dizide oyuna giren oyunculara paralel olarak, kısa süre sonra yeni sezon için potansiyel yarışmacılar için bir seçme çağrısı olduğu ortaya çıktı.

(Photo: Netflix)

Squid Game için Bilmeniz Gerekenler: The Challenge 2. Sezon

Squid Game için oyuncu seçimleri: The Challenge 2. Sezon için oyuncu seçimleri devam ediyor, ancak Netflix henüz dizinin yeni sezonu için bir yayın tarihi ya da zaman aralığı açıklamadı. Netflix Kurgusal Olmayan Dizilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Brandon Riegg, reality show yarışmasının 2. Sezon için geri getirilmesiyle ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Squid Game’in ikinci sezonuna yeşil ışık yakma kararımızda hiçbir kırmızı ışık yoktu: The Challenge, Netflix’te yayınladığımız en iddialı senaryosuz dizi. Bu destansı yarışma dizisi için Kore’deki ekibimiz ve Studio Lambert ve The Garden’daki yapımcılarımızla birlikte Squid Game serisini devam ettireceğimiz için çok heyecanlıyız.”

Squid Game: The Challenge 1. Sezon on bölümden oluşuyor ve hem oyuncuları hem de izleyicileri diken üstünde tutmak için orijinal diziden bir dizi farklı değişiklik yapıyor. İlk sezonu Netflix’te ve orijinal Squid Game dizisinde (yakın gelecekte yayınlanması planlanan ikinci bir sezonu var) bulabilirsiniz.

Squid Game’e katılmayı deneyecek misiniz? The Challenge Sezon 2’yi deneyecek misiniz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir