5mid Bülten

Studio Bones Yeni Çıkacak Bilim Kurgu Animesi Hakkında Yeni Bilgileri Paylaştı!

Japonya’nın önde gelen animasyon stüdyolarından biri olarak kabul edilen Studio Bones, yıllar içinde birçok unutulmaz anime serisi ve yüksek kaliteli animasyonlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Bu stüdyo, anime dünyasının yaratıcı ve görsel açıdan etkileyici yapımlarının arkasındaki güçlü isimlerden biri haline geldi.

Studio Bones, 1998 yılında eski Sunrise çalışanları tarafından kuruldu. Kuruluşundan bu yana, “Fullmetal Alchemist,” “My Hero Academia,” “Mob Psycho 100,” “Cowboy Bebop” gibi sayısız popüler anime serisini hayata geçirerek milyonlarca izleyiciye ulaştı.

İşte Studio Bones’un Yeni Projesi Metallic Rouge.

Stüdyonun önceki hiti My Hero Academia’nın aksine , Metallic Rouge mevcut herhangi bir çalışmaya dayanmıyor. Animenin resmi web sitesi artık heyecan verici mekanik tarzı aksiyon sahnelerini gösteren üçüncü bir tanıtım videosunu sergiliyor. Bones ayrıca Metallic Rouge’un tüm kadrosunu ve oyuncu listesini de açıkladı . Dizinin Ocak 2024’te Japonya’da yayına başlaması planlanıyor ve Fuji Television’ın Ultra+ programlama bloğunda yayınlanıyor. Bu yılın başlarında Crunchyroll, Asya hariç tüm büyük bölgelerdeki aboneler için Metalik Rouge yayınlayacağını doğruladı ayrıca My Hero Academia ve Berserk: Golden Age Arc’ta storyboard sanatçısı olarak görev yapan Motonobu Hori , Bones stüdyosunda Metallic Rouge’u yönetiyor.

Metallic Rouge, Ocak 2024’te ilk olarak Japonya yayınlarında yayınlanacak.

Peki ya siz Studio Bones’in yeni projesi hakkında ne düşünüyorsunuz, yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Administrator
Yenilikçi fikirlerle sektördeki standartları yükseltmeyi amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir