Terminatör Hayranları, 29 Şubat'ı Bekleyin! 5mid Bülten

Terminatör Hayranları, 29 Şubat’ı Bekleyin!

Terminatör hayranları için 29 Şubat neden önemli?

Terminatör oyunu sevenler, artık 29 Şubat’ı dört gözle bekleyebilir çünkü RoboCop: Rogue City’nin yayıncısı Nacon, GreedFall 2: The Dying World, Test Drive Unlimited Solar Crown, Ravenswatch, Crown Wars: The Black Prince ve 2022’de tanıtılan ancak adı henüz açıklanmamış bir Terminatör oyununu içeren çeşitli yeni projeleri tanıtacağı 30 dakikalık taze görüntülerle dolu bir Nacon Connect canlı yayını yapacak.

Nacon Studio Milan tarafından geliştirilmekte olan bu yeni oyun, insanlığın büyük bir kısmını yok eden ve süper bilgisayar yapay zekası Skynet’in doğuşuna sebep olan nükleer saldırıyı, yani Kıyamet Günü’nü takiben geçecek. Oyun, açık dünya hayatta kalma türünde olup, John Connor liderliğindeki insan direniş hareketinin başlangıcına odaklanacak. Nacon’un duyurusuna göre, oyuncular Terminatörlerin giderek artan tehdidine karşı mücadele eden bir grup hayatta kalanın yerine geçecekler. 2022 yılında yayınlanan bir tanıtım videosunda, Brad Fiedel’in unutulmaz Terminatör müziği eşliğinde, ikonik T-800 Terminatör modelinin bir depoda avını takip ettiği sahneler bulunuyor.

Bu öncül umut verici gibi görünüyor ve hayranlar nihayet 29 Şubat’taki Nacon Direct canlı yayını sırasında Nacon’un isimsiz Terminatör video oyununu daha fazla görebilecekler. Buna muhtemelen oyunun resmi başlığının yanı sıra olası bir çıkış aralığı da dahil olacak. bazı oynanış görüntüleri ve uğursuz bir şekilde görülen makinelere karşı savaşın ilk günlerini yaşarken oyuncuların neler bekleyebileceği hakkında daha fazla bilgi ile birlikte.

29 Şubat, serinin hayranları için önemli bir tarih olabilir, zira oyun yayıncısı Nacon, filmlerden esinlenilen korkutucu gelecek vizyonunda geçen açık dünya hayatta kalma oyununun daha detaylı bir ön izlemesini sunmaya hazırlanıyor. Seriyi, zamanı aşan katil robotlar ordusu ve bu robotların dünya hakimiyetini engellemeye çalışan cesur insanların epik mücadelesini konu alır ve 1991 yapımı Terminatör 2: Kıyamet Günü gibi kült filmleri içerir. Seri, takip eden yıllarda farklı başarılarla devam etmiş olsa da geniş bir hayran kitlesine sahip olmayı sürdürdü.

Zaman içinde pek çok farklı türde video oyununa ilham kaynağı oldu. Bunlar arasında, filmlerden esinlenen side-scrolling platform shooter’lar, oyuncuları Arnold Schwarzenegger’in canlandırdığı ünlü T-800 modelinin perspektifinden oynatan arcade tarzı FPS oyunları ve Fortnite ile Mortal Kombat 11 gibi popüler oyunlarda yapılan crossover görünümler bulunuyor. Yakın zamanda, Reef Entertainment tarafından piyasaya sürülen ve yapay zekası ve oynanış mekanikleri nedeniyle karışık eleştiriler almasına rağmen bir kült takipçi kitlesi edinen tartışmalı bir FPS olan Terminator: Resistance, serinin video oyunlarına en son eklenenlerden biridir.

”Daha Fazla Haber İçin Tıklayın.”

Beynine Neuralink Çipi Takılan Bir İnsan Bilgisayar Faresini Hareket Ettirdi

Administrator
Yenilikçi fikirlerle sektördeki standartları yükseltmeyi amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir