5mid Bülten Oyun

World of Warcraft Sıradaki Genişleme Paketi Sızmış Olabilir

BlizzCon 2023 hızla yaklaşırken, World of Warcraft hayranları bir sonraki genişlemenin ne olabileceğine dair fikirlerle kendilerini heyecanlandırıyor. Son zamanlarda Blizzard Entertainment’ın potansiyel bir korsan temasını çürüttüğünü gördük, ancak şirket hayranlarına gerçek bir ipucu vermedi. Warcraft efsanesi Chris Metzen’in Warcraft’ın yaratıcı yönetmeni olarak tam zamanlı çalışmak üzere Blizzard ile yeniden anlaşmış olması durumu daha da ilginç hale getiriyor. Ancak World of Warcraft’ın canlı versiyonundan gelen yeni bir veri, WoW’un bundan sonra nereye gideceğini ele vermiş olabilir. Tüm sızıntılarda olduğu gibi, bunu da büyük bir tuz tanesi ile almak isteyeceksiniz, ancak bu bilginin arkasındaki teoriler oldukça somut görünüyor.

Bu veri, resmi WoW alt dizinindeki Wiraneusz adlı bir Reddit kullanıcısından geliyor. Oyunun canlı sürümünde bulunan ancak henüz uygulanmamış birkaç başarım buldular. Bunların birçoğu mobil oyun Warcraft Rumble ile çapraz geçişler gibi görünüyor, ancak belirli bir giriş, subreddit’teki hayranları ne anlama gelebileceğini bir araya getirmeye çalışırken baş döndürüyor.

Başarı listesinde “Heroic Edtion” yazan bir giriş var: Algarian Stormrider.” World of Warcraft’ın farklı baskınlarına yakından dikkat etmediyseniz bu hemen göze çarpmayabilir. Özellikle, Dragonflight sırasında tanıtılan Uldaman’ın yeni kanadında, Khaz Algar adlı bir yerin habercisi vardı. Algarian Stormrider’ın bununla ilgili olması mümkündür, ancak bu sadece yakında çıkacak bir Cüce kozmetiği de olabilir.

Tahmin edebileceğiniz gibi, bu durum oyuncuların spekülasyonlarla çılgına dönmesini engellemedi. Aslında, yorumlarda yer alan oyuncular 10.1 ve 10.2 yamalarında da Cücelerle ilgili datamine edilmiş varlıklar olduğuna dikkat çekti, bu da muhtemelen Cüce ağırlıklı genişlemeye işaret ediyor. Elbette tüm bunlar boşuna olabilir ve bu binek Blizzcon bineği olabilir ve bir sonraki genişlemeyle tamamen alakasız olabilir. Neyse ki, yakında gerçekleşecek BlizzCon 2023 ile bunu öğrenmek için çok fazla beklememize gerek yok.

BlizzCon 2023 ne zaman?

BlizzCon 2023 3-4 Kasım tarihlerinde düzenlenecek. Blizzard Açılış Gecesinin tam başlangıç saatini açıklamadı, ancak bu etkinlik herkes için yayınlanacak. Tüm büyük duyuruları içerecek olan bu etkinlikte World of Warcraft için sırada ne olduğu da yer alacak. World of Warcraft’ın yeni içerik konusundaki genel temposu göz önüne alındığında bunun bir sonraki genişleme paketi olması çok muhtemel.

World of Warcraft dışında Blizzard, Overwatch 2 için bir sonraki Kahramanı açıklayacak ve oyunculara Diablo 4’ün 3. Sezonuna ilk bakışı sunabilir. Ayrıca Hearthstone ve Warcraft Rumble’dan da daha fazlasını göreceğiz. BlizzCon’un ilk kez yüz yüze katılıma dönecek olmasıyla birlikte, Blizzard’ın tüm engelleri aşmaya çalışması muhtemel görünüyor. Eğer ekip yeni bir oyun üzerinde çalışıyorsa, heyecan doruktayken bunu duyurmak için harika bir zaman olacaktır.

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir