5mid Bülten Counter-Strike 2

Zafer Partisi Counter-Strike 2 Turnuvası Başlıyor!

Zafer Partisi’nden Büyük Turnuva Daveti: Osmaniye’de E-Spor Rüzgarı Esecek

Osmaniye – Zafer Partisi’nin belediye başkan adayı Ahmet Atakan Ertuğ, e-spor dünyasına yeni bir soluk getiriyor. 3-4 Şubat 2024 tarihlerinde düzenlenecek olan ve 5.000₺ ödül havuzuna sahip “Counter Strike 2” turnuvasına tüm basın mensupları davet edildi. Etkinlik, Foxy Game Center’da, Raufbey, Sporium karşısında gerçekleştirilecek.

Aday Ertuğ, teknoloji ve gençlik projelerine verdiği önemi bu turnuva ile bir kez daha vurguluyor. 13:00’da başlayacak olan etkinlik, iki gün sürecek ve Türkiye’nin dört bir yanından en iyi oyuncuları Osmaniye’ye taşıyacak. Bu heyecan verici etkinliğin, şehrin sosyal hayatına ve yerel ekonomiye olumlu katkılar sunması bekleniyor.

Turnuva, aynı zamanda Ertuğ’un gençlerle buluşma noktası olacak ve onların sesini dinleme fırsatı verecek. Ertuğ, “Gençlerimizin enerjisini ve yaratıcılığını desteklemek, onlara yatırım yapmak önceliklerim arasında” dedi.

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi için Zafer Partisi’nin sosyal medya hesapları @atakanertug üzerinden takip edilebilir.

Ahmet Atakan Ertuğ Kimdir?

Ahmet Atakan Ertuğ, Zafer Partisi’nin Osmaniye Belediye Başkan adayıdır. Profesyonel iş hayatına 2009 yılında Ater Hizmet Teknolojileri’nde başlamış, kurduğu işi bugün 4500 metrekarelik bir alanda, 50’den fazla çalışanıyla yürütmektedir. Şirketi, Türkiye’nin yanı sıra Hollanda, Kosova, Katar, Romanya, Maldivler ve Ürdün gibi ülkelere ihracat yapmakta ve 2024 yılı içerisinde Belçika merkezli depo aktifleştirilerek Almanya, Belçika, Lüksemburg ve Fransa’ya da ihracat yapmayı planlamaktadır. Ahmet Atakan Ertuğ, Osmaniye’de yaşamakta, evli ve iki kız çocuğu babasıdır. İngilizce konuşabilmekte ve teknolojik ürünler, yapay zeka ve üretimle ilgilenmektedir​.

Ümit Özdağ Kimdir?

Ümit Özdağ, 1961 yılında Japonya’nın başkenti Tokyo’da doğmuştur. Eğitimini Münih Ludwig Maximilians Üniversitesinde siyasal bilgiler, felsefe ve iktisat alanlarında tamamlamıştır. Akademik kariyerine Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesinde araştırma görevlisi, doçent ve profesör olarak devam etmiştir. 25. ve 26. dönemde Gaziantep milletvekili olarak seçilmiş ve İngilizce ile Almanca bilmektedir. Ümit Özdağ, bekar ve bir çocuk babasıdır​​.

Atakan Ertuğ ve Ümit Özdağ
Atakan Ertuğ ve Ümit Özdağ

 

”Daha Fazla Habere Ulaşmak İçin Tıklayın…”

Türkiye Uzay Ajansı | TUA Nedir? | Kaç Kişiden Oluşur?

Administrator
Yenilikçi fikirlerle sektördeki standartları yükseltmeyi amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir