Eternal Fire Dünya Şampiyonası’na Gidemedi!

Bir süredir rekor üstüne rekor kıran ve HLTV sıralamasında 7. olan temsilcimiz Eternal Fire, Riyad’da düzenlenecek olan Esports World Cup’ın.

Devamını Oku

NAVI, Counter-Strike 2’nin İlk Major Turnuvasında Şampiyon

CS2 İlk Major Turnuvasının Şampiyonu NAVI: Büyük Finaldeki Detaylar ve Analiz CS2 sahnesindeki ilk major turnuvası, taktiksel dehaların ve bireysel.

Devamını Oku

Eternal Fire HLTV Sıralamasında 11.Oldu!

CS2 arenasında mücadele veren temsilcimiz Eternal Fire HLTV’nin son güncellemesiyle 14. sıradan 11.sıraya yükseldi. Kulüp, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımla.

Devamını Oku

CS2 | Elveda ve Merhaba | Counter Strike 2

CS2 | Elveda ve Merhaba     Yaprak döker bir yanımız, bir yanımız bahar bahçe diye bir şarkı sözü var,.

Devamını Oku

CS2 Güncellemeler Almaya Devam Ediyor!

Valve, 31 Ağustos ile 1 Eylül arasındaki geceyi kullanarak dünya genelinde birçok oyuncuya CS2’ye erişim sunarak büyük bir oyuncu kitlesiyle.

Devamını Oku

CS2 Güncellemesi – Yeni Test Aşaması Kullanıcıları Ekleniyor!

Bugün heyecan verici bir haberle karşınızdayız. CS2, son güncellemesiyle birlikte test aşamasına yeni kullanıcıları dahil ettiğini duyurdu. Eğer henüz kontrol.

Devamını Oku

Valve, Counter-Strike 2 İçin Ekipman İade Sistemi Duyurdu!

Valve son güncellemeyle birlikte Counter-Strike 2‘ye beklenen bir özelliği ekledi: VALORANT’tan tanıdığımız ekipman iade sistemi. Bought the wrong thing? Meant.

Devamını Oku

Counter-Strike 2 Çıkış Tarihi ve CS2 Hakkında Merak Edilenler

Valve nihayet CS2 tanıtan bir duyuru yaptı. Yaklaşan güncelleme Counter Strike için uzun zamandır bekleniyordu. Güçlü temel mekanikleri, popüler e-spor.

Devamını Oku

Counter-Strike 2 Test Aşamasına Nasıl Katılabilirim?

Counter-Strike 2 Test aşamasına katılmak isteyenler için heyecan verici bir haber var. Oyunun geliştiricisi Valve, sık sorulan soruların cevaplarını yayınladı..

Devamını Oku

Counter-Strike 2 Resmen Duyuruldu!

Valve, son derece popüler oyunlarının devamı niteliğindeki Counter-Strike 2 2023 Yazında piyasaya sürüleceğini resmen duyurdu. Duyuruya, oyuncuların bekleyebileceği bazı heyecan verici.

Devamını Oku

Zafer Partisi Counter-Strike 2 Turnuvası Başlıyor!

Zafer Partisi’nden Büyük Turnuva Daveti: Osmaniye’de E-Spor Rüzgarı Esecek Osmaniye – Zafer Partisi’nin belediye başkan adayı Ahmet Atakan Ertuğ, e-spor.

Devamını Oku