Eternal Fire HLTV 11 Genel Counter-Strike 2 Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Eternal Fire HLTV Sıralamasında 11.Oldu!

CS2 arenasında mücadele veren temsilcimiz Eternal Fire HLTV’nin son güncellemesiyle 14. sıradan 11.sıraya yükseldi. Kulüp, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımla 11.oluşlarını kutlarken insanlar iki final kaybedilmesine rağmen nasıl yükselindiğini merak ettiler.

Bu sıralama, Space Soldiers’in en yüksek sıralamasını da geçti. Böylece Eternal Fire resmi verilere göre gelmiş geçmiş en yüksek Türk CS takımı olmayı başardı. Bu sıralama nasıl oldu ?

Eternal Fire Nasıl HLTV’de 11.Oldu ?

Bunun sebebi Eternal Fire’ın oynadığı turnuvalarda şampiyon olamasa da sürekli iyi bir yere kadar gelebilmesi ve oraya gelirken de HLTV top 30’da bulunan takımlara karşı maçlar oynaması. Aslına bakarsanız temsilcimiz şu an da biraz sıkışmış durumda. Çünkü daha yukarı çıkabilmek için C9, Virtus Pro, G2, ENCE gibi takımları yenmesi gerekecek. Bu sıralama yükselişi üçüncü taraf turnuvaların davetleri için önemli olsa da resmi ESL turnuvaları için son değişikliklerle o kadar etkili değil. Çünkü VALVE ve ESL artık HLTV’ye değil kendi oluşturdukları takım puan sıralamasına bakıyor. Temsilcimiz VALVE sıralamasında şu an da 16.sırada bulunuyor. Sıralama, haftalık olarak güncelleniyor.

HLTV Top 20 Takımlar:

HLTV Top 20 Teams Eternal Fire
HLTV Top 20 Teams

Diğer haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

editor
2020'den beri bir şekil de espor ile iç içe. Sosyal medya, yönetim, oyuncu ve nicesi. Genelde görülmeyene değer verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir