Black Butler Anime Yayın Tarihi Yeni Fragmanla Açıklandı Anime - Manga

Black Butler Anime Yayın Tarihi Yeni Fragmanla Açıklandı

Black Butler Anime Yayın Tarihi Yeni Fragmanla Açıklandı

Orijinal serinin sona ermesinden yıllar sonra yeni bir sezon için geri dönüyor ve Black Butler: Public School Arc nihayet yeni bir fragmanla 2024’teki dönüşü için bir yayın tarihi belirledi! Orijinal TV animesinin üç sezonunun sona ermesinden bu yana birkaç OVA özel ve hatta tam bir film yayınlanmış olsa da, Black Butler’ın tam bir TV anime dizisine sahip olmasının üzerinden on yıl geçti. Şimdi, Yana Toboso’nun orijinal Black Butler mangasının hayranları seriyi bir kez daha hareket halinde görebilecekler!

Kara Uşak: Public School Arc, bir süre önce anime yayınlarının kaldığı yerden devam ettiği için TV animesinin dördüncü tam sezonu olarak hizmet ediyor ve “Prefect 4” ile seriye bazı yeni önemli karakterler getirecek. Yeni serinin oyuncu kadrosuna Edgar Redmond rolüyle Toshiki Watanabe, Lawrence Bluewer rolüyle Junya Enoki, Herman Greenhill rolüyle Shunsuke Takeuchi ve Gregory Violet rolüyle Tatsumaru Tachibana gibi isimler katılıyor. Onları öne çıkaran en yeni Black Butler 4. Sezon fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Black Butler Public School Arc Çıkış Tarihi

Black Butler Public School Arc resmi olarak 13 Nisan’da Japonya’da gösterime girecek ve Crunchyroll daha önce yeni animeyi Japonya dışında yayınlanması için lisansladığını duyurmuştu. Orijinal serinin devamı niteliğinde olan Black Butler: Public School Arc, CloverWorks stüdyosu için Kenjiro Okada tarafından yönetilecek ve Hiroyuki Yoshino baş yazar olarak görev yapacak, Yumi Shimizu karakter tasarımlarını sağlayacak ve Ryo Kawasaki müzikleri besteleyecek.

Aniplex, neler bekleyebileceğimizi açıklıyor: “Uşak Sebastian Michaelis, on dokuzuncu yüzyıl İngiltere’sinin cesur yeraltı dünyasında ‘Kraliçe’nin muhafızlarının’ kirli işlerini yapmak için 13 yaşındaki efendisi Kont Ciel Phantomhive ile birlikte çalışmaktadır. Bir gün Ciel, Kraliçe Victoria’dan İngiltere’nin en iyi devlet okullarından biri olan Weston College’daki birkaç öğrencinin ortadan kaybolduğunu bildiren bir mektup alır… aralarında Derrick adında bir akrabası da vardır. Bunun üzerine Sebastian ve Ciel, konunun özüne inmek için Weston Koleji’ne sızar. Bu öğrencilere gerçekten ne oldu?”

Bu Bahar yeni bölümlerini göreceğiniz için heyecanlı mısınız? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin! Hatta animasyonla ilgili her şey ve diğer harika şeyler hakkında bana X (eski adıyla Twitter) üzerinden @yazartural adresinden ulaşabilirsiniz!

5Mid, farkıyla anime evrenine yolculuk yapın! Bizimle birlikte animelerin en can alıcı detaylarını, son dakika haberlerini ve unutulmaz önerileri bulabilirsiniz.

Boruto Two Blue Vortex 7. Bölüm Önizlemesi Yayınlandı

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir