Anime - Manga

Blue Lock Nagi Bölümünden Kareler Yayınlandı

Blue Lock, bir futbol müsabakası fikrini alıp, yarışmacıların bunu bir ölüm kalım fırsatı olarak görecekleri şekilde sunmayı başardı. Anime uyarlamasının mücadelesinde Japonya’nın en iyi genç futbolcularından bazılarına Dünya Kupası için yarışan Japonya’nın en iyi takımında yer alma fırsatı veriliyor. Yarışmacılar başarısız olursa, asla takımın bir parçası olma şansına sahip olamayacaklar. İlk anime sezonunun başarısının ardından, bu yıl Blue Lock adıyla yeni bir film vizyona giriyor: Episode Nagi.

Blue Lock sadece günümüzde yayınlanan en büyük spor animelerinden biri değil, aynı zamanda orijinal manga 2023’te en çok satan manga olarak taçlandırılarak dalgalar yaratmayı başardı. Blue Lock’un ilk uzun metrajlı filmi, popüler serinin yardımcı karakterlerinden biri olan Seishiro Nagi’ye odaklanacak. Japon sinemalarında 19 Nisan’da gösterime girecek olan film, manga ve televizyon dizisinin izinden gitmesi halinde en çok kazanan anime filmlerinden biri olabilir.

Blue Lock Nagi Yeni Görüntüler

Yaklaşan Blue Lock filmi, animenin ilk sezonunun bir parçası olan eski ve yeni karakterleri içerecek. Animenin ilk sezonunda olduğu gibi Episode Nagi de materyalini aynı adlı mangadan alıyor. Bu bahar Japonya’da gösterime gireceği doğrulanan uzun metrajlı filmin Kuzey Amerika’da sinemalarda gösterime gireceği henüz doğrulanmadı.

(Photo: Eight Bit)

Blue Lock’un anime uyarlamasının ilk sezonunu izleme şansınız olmadıysa, şu anda Crunchyroll’da izleyebilirsiniz. Yayın servisi spor animesini şöyle tanımlıyor: “Japonya’nın Dünya Kupası zaferi arzusu, Japon Futbol Federasyonu’nun milli takımın bir sonraki forvetini bulmak için yeni ve sıkı bir eğitim programı başlatmasına neden olur. Üç yüz lise oyuncusu bu pozisyon için karşı karşıya getirilir, ancak sadece biri birinci olacaktır. Aralarından kim Japon futbolunda yeni bir çağ başlatacak forvet olacak?”

Blue Lock’un ilk filminin bu yıl Kuzey Amerika’da gösterime girmesini umuyor musunuz? Yorumlarda bize bildirmekten çekinmeyin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir