Anime - Manga

Delicious in Dungeon 6. Bölüm Tanıtımı Yayınlandı

Delicious in Dungeon yeni bölümüyle yolda ve yeni bir tanıtım animenin 6. Bölümünden neler beklenebileceğine dair ilk bakışı paylaştı! Delicious in Dungeon, geçtiğimiz birkaç hafta boyunca Kış 2024 anime programının göze çarpan yeni yayınlarından biri oldu ve hayranlar, zindanda ilerlerken ve yol boyunca yendikleri tüm canavarlardan lezzetli ikramlar yaparken Laios’un partisiyle tanıştı. Anime her bölüm vahşi maceralara hazırlanırken, her yeni haftada onları daha ilgi çekici hale getirdi.

Delicious in Dungeon Bölüm 6, 8 Şubat Perşembe günü dünya çapında Netflix ile prömiyerini yapacak ve anime yeni bir tanıtımla animeden neler bekleyebileceğinize dair yeni bir görünüm paylaştı. “Court Cuisine/Salt Boiled” başlığını taşıyan bir sonraki bölümün tanıtımı, Laios ve diğerlerinin bir sonraki büyük görevlerinde zindanda keşfedebilecekleri yepyeni bir tür hikayeyi canlı bir şekilde resmediyor. Delicious in Dungeon 6. Bölüm tanıtımına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Delicious in Dungeon 6. Bölüm Nasıl İzlenir?

Delicious in Dungeon 6. Bölüm 8 Şubat Perşembe günü Netflix’te yayınlanacak ve Kadokawa bölümle ilgili şu bilgileri veriyor: “Laios ve arkadaşları yaşayan bir tabloyla, onları tablonun içine sürükleyen bir canavarla karşılaşırlar. Aç bir Laios, üzerinde yiyecek olan bir tablonun içine girerse yemek bulacağını iddia eder ve Marcille ile şaşkınlık içindeki diğerlerini görmezden gelerek tablonun içine girer. Laios orada Delgal adında bir kişinin hayatındaki dönüm noktasına bir bakış atar.”

Netflix, Delicious in Dungeon’dan bir bütün olarak neler beklenebileceğini şöyle anlatıyor: “Delicious in Dungeon. Yani ‘yemek’ ya da ‘yenmek’ — Zindanın derinliklerinde, küçük kız kardeşi bir Kızıl Ejderha tarafından yenmiş ve maceracı Laios canını zor kurtararak yüzeye geri dönebilmiştir. Zindanı tekrar dener, ancak para ve yiyecek zindanın derinliklerindedir… Kız kardeşinin her an sindirilebileceği kritik bir durumla karşı karşıya kalan Laios karar verir: “Yiyecek zindanın içinden kendiliğinden sağlanacaktır! Sümüklüböcekler, basiliskler, mimikler ve hatta ejderhalar! Sana saldıranları yerken, zindanları dolaşmayı hedefle maceracı!”

Delicious in Dungeon’ın bir sonraki bölümünde ne görmeyi umuyorsunuz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir