Anime - Manga

Sound Euphonium 3. Sezon Yayın Tarihi ve Bölüm Sayısı Açıklandı

Sound Euphonium, yılın en merakla beklenen anime yayınlarından biri olarak 3. Sezon için geri dönüyor ve nihayet İlkbahar sürümü için bir çıkış tarihi belirledi! Ses! Euphonium, TV animesinin ikinci sezonunu bir süre önce bitirdi, ancak aslında hikayesini birkaç filmle devam ettirdi. Kumiko Oumae’nin okuldaki ilk iki yılı sona erdiğine göre, animenin Ayano Takeda’nın orijinal hafif romanlarında görüldüğü gibi okulun üçüncü ve son yılını yeni karakterler, zorluklar ve daha fazlasıyla ele almaya başlama zamanı geldi.

Sound Euphonium 3. Sezon daha önce Bahar 2024 anime programının bir parçası olarak bu Nisan ayında yayınlanacağını duyurmuştu ve yeni bir güncelleme 3. Sezonun resmi olarak 7 Nisan’da Japonya’da yayınlanacağını ortaya çıkardı. Animenin yeni sezonu toplam 13 bölüm sürecek ve Kumiko’nun okuldaki son yılını uyarlayacak. Ancak bu yazının yazıldığı sırada yeni animenin Japonya dışında yayınlanıp yayınlanmayacağı henüz açıklanmadı. Yayın tarihi duyurusunu aşağıda bulabilirsiniz.

Sound Euphonium Nasıl İzlenir?

Sound! Euphonium 3. Sezon 7 Nisan’da prömiyerini yapacak ve bir kez daha Kyoto Animation tarafından üretilecek. Haruka Tomatsu, Kumiko’nun üçüncü yılındaki sürpriz yeni rakibi Mayu Kiroe olarak serinin kadrosuna katıldı. TV animesinin ilk iki sezonunu ve şimdiye kadar yayınlanan üç filmi yakalamak istiyorsanız, şimdi hepsini Crunchyroll ile yayınlayabilirsiniz.

Sound’dan ne bekleyeceğinizle dalga geçiyorlar! Euphonium animesi şöyle, “Lisenin ilk yılında bahar. Ortaokuldaki bando takımının bir üyesi olan Kumiko, sınıf arkadaşları Hazuki ve Sapphire ile birlikte lisenin bando takımını ziyaret eder. Orada, ortaokuldan eski sınıf arkadaşı Reina ile karşılaşır. Hazuki ve Sapphire kulübe katılmaya karar verir ama Kumiko bir türlü karar veremez. Ortaokuldaki bir yarışmada Reina ile yaşadığı deneyimi hatırlar.”

Sound’u görmek için heyecanlı mısınız! Euphonium’un bu İlkbaharda 3. Sezon için geri dönmesi sizi heyecanlandırıyor mu? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir