Anime - Manga

Spy x Family Code White İngilizce Dublaj Fragmanı Yayınlandı

Spy x Family nihayet filmini yurtdışına taşımaya hazır. Aralık ayında Spy x Family Code: White yayına girdi ve hayranları sinemalarda Forger Ailesi ile bir araya geldi. Merakla beklenen film, Anya’nın ailesiyle birlikte yeni ve çılgın bir maceraya atılmasını izlerken izleyicileri diken üstünde tuttu. Şimdi, film ABD vizyon tarihini aldı ve ardından bir İngilizce dublaj fragmanı yayınlandı.

Aşağıda görebileceğiniz gibi, Spy x Family Code’un yeni fragmanı: White’ın yeni fragmanı hiç de şık değil. Yor ve Loid bir yolculuğa hazırlanırken İngilizce dublaj kadrosunu tüm ihtişamıyla duyabiliyoruz. Anya’nın da yanlarında olduğu bu filmde, ebeveynler ülke dışında bir tatile çıkmaya hazırlanıyor, ancak işler çok geçmeden ters gidiyor.

Eğer Spy x Family Code’a aşina değilseniz: White’ı bilmiyorsanız, film geçtiğimiz kış Japonya’da gösterime girdi ve övgü dolu eleştiriler aldı. Amerika’da 19 Nisan’da gösterime girecek olan film, Strix Operasyonu’nun mercek altına alınmasıyla Loid’i zor bir duruma sokuyor. Gizli ajana Strip Operasyonu için görevden alınacağı söylenince Loid, amirlerini ve okulunu etkilemek için son bir hamleyle Anya’yı bir seyahate çıkarır. Ancak tatil, Anya’nın dağıtmasına yardım etmesi gereken dünya barışına karşı gizli bir komployu ortaya çıkarır. Takashi Katagiri’nin yönettiği Spy x Family Code: White, popüler animeye sağlam bir katkı ve İngilizce dublajı bu yeni fragmanda her zamanki gibi mükemmel.

Ana seriyi takip etmeyenler için, Spy x Family birinci ve ikinci sezon artık Hulu’da ve Crunchyroll’da yayınlanıyor. Tüm detaylar için hikayenin resmi özetini aşağıda okuyabilirsiniz:

“Dünya barışı tehlikede ve gizli ajan Twilight şimdiye kadarki en zor görevini yerine getirmek zorunda – bir aile babası gibi davranmak. Sevgi dolu bir koca ve baba gibi davranarak, yüksek profilli bir politikacıya yakınlaşmak için elit bir okula sızacaktır. Karısının ölümcül bir suikastçı olması ve ikisinin de birbirinin kimliğini bilmemesi dışında mükemmel bir kılıfı vardır. Ama biri biliyor, telepat olan evlatlık kızı!”

Bu yeni gd fragmanı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda ne düşündüğünüzü bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir