Yu-Gi-Oh En İyi Anime Yıldızlarını Destansı Bir Buluşmada Bir Araya Getiriyor Anime - Manga

Yu-Gi-Oh En İyi Anime Yıldızlarını Destansı Bir Buluşmada Bir Araya Getiriyor

Yu-Gi-Oh 25 Yıldır Piyasada

Yu-Gi-Oh ister inanın ister inanmayın, 25 yıldır piyasada. Serinin başlangıcından bu yana Düello Canavarlarına adanmıştır ve bu yakın zamanda da değişmeyecektir. Çeyrek asır sonra, birçok kahramanı tekrar gelişiyor ve yakın zamanda gerçekleşen bir etkinlik liderlerinin arkasındaki tüm yıldızları bir araya getirmeyi başardı.

Evet, bu doğru. Yu-Gi-Oh geçtiğimiz ay Japonya’da 25. yıldönümünü kutladı ve Konami burada özel bir buluşmaya ev sahipliği yaptı. Aşağıda görebileceğiniz gibi, şirket Yu-Gi-Oh’un ana karakterlerinin arkasındaki tüm seslendirme sanatçılarını bir araya getirdi. Ve tabii ki Seto Kaiba da etkinliğin fotobombunu yapmayı ihmal etmedi.

Japonya’da çekilen fotoğraflarda Yu-Gi-Oh’un dokuz seslendirme sanatçısı, karakterlerinin yer aldığı tanıtımlarla birlikte sıraya dizilmiş olarak görülüyor. Elbette Kazama Shunsuke, animeye Yugi ile başlayan aktör olarak en önde ve merkezdeydi. Oradan, KENN Judai Yuki için ortaya çıkarken, Miyazshita Yuya Yusei Food’a odaklandı. Buluşmada ayrıca Hatanaka Tasuku (Yuma Tsukumo), Ono Kensho (Yuya Sakaki), Ishige Shouya (Yusaku Fujiki), Ishibashi Hiro (Yuga Ohdo) ve Arthur Lounsbery (Yudias Velgear) yer aldı. Ayrıca, aktör Tsuda Kenjiro da etkinlikte Seto Kamba’yı temsil etti.

Açıkça görülüyor ki, bu buluşma konukları göz önüne alındığında bir sevgi emeğiydi. Bırakın dokuz oyuncuyu, iki oyuncunun programını koordine etmek bile zor. Yine de, seslendirme sanatçıları Yu-Gi-Oh’a duydukları sevgi sayesinde etkinliğin gerçekleşmesini sağladılar. Bu isimlerden bazılarının Yu-Gi-Oh’u tekrar ziyaret etmelerinin üzerinden yıllar geçti, ancak tutkuları hiç azalmadı. Gelecekteki etkinliklere katılmaya devam edecekler ve büyümeye devam ettiği için selamlaşacak daha da fazla oyuncu olacak.

Ne de olsa, kart oyunu bu yıldönümünün ortasında gelişiyor ve Konami franchise için bazı büyük planlarını açıkladı. Kısa bir süre önce Konami kendi animasyon stüdyosunu duyurdu ve kutlamak için çarpıcı bir anime tanıtımı yayınladı.

Yeniden birleşmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumların yanı sıra Twitter ve Instagram’da ne düşündüğünüzü bize bildirin. Ayrıca görüşlerinizi paylaşmak için bana doğrudan X (eski adıyla Twitter) üzerinden @yazartural adresinden ulaşabilirsiniz!

5Mid, farkıyla anime evrenine yolculuk yapın! Bizimle birlikte animelerin en can alıcı detaylarını, son dakika haberlerini ve unutulmaz önerileri bulabilirsiniz.

Bleach Cosplayleri Nanao Dönüşüne Hazırlanıyor

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

1 Comment

  • Rotasız 14 Şubat 2024

    Çocukluğum seninle geçti tekrardan izleyeceğim bu haberden sonra

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir