Anime - Manga

Yu-Gi-Oh! TCG’nin En Yeni Setinde 300 Dolarlık Kart Çekebilirsiniz

Yu-Gi-Oh! TCG’nin 2024 yılındaki ilk seti olan Maze of Millennia kısa bir süre önce çıktı ve kart oyunu için yıla güçlü bir başlangıç olduğunu kanıtlıyor. Tipik olarak Maze of Millennia gibi bir Koleksiyoncu Nadir seti pek çok kişiyi heyecanlandırmazdı, ancak Konami beklentileri boşa çıkardı ve hem koleksiyoncuların hem de oyuncuların dikkatini çeken bir set yayınladı. Bunun birkaç nedeni var, ancak en önemli neden, şu anda metada geçerli olan ve birçok kişinin yıl ilerledikçe daha da alakalı hale gelmesini beklediği bir kart olan Bonfire’ı tanıttığı kartlardan biri. Bu kart sadece oyuncular için değil, aynı zamanda koleksiyoncular için de oldukça değerli bir kart.

Belirtildiği gibi, bu kartın tanıtımıdır, ancak aslında sette iki baskısı vardır. İki baskıdan daha ucuz olanı, çekilmesi daha kolay olan Ultra Nadir baskıdır. Kartın bu versiyonu en azından şu anda 100 ila 110 dolar değerinde. Sette 11 adet Ultra Nadir bulunmaktadır. Setin her kutusunda birkaç Ultra Nadir çekersiniz, bu nedenle kartı çekme ve setin bir kutusunda paranızı anında geri kazanma şansınız yüksektir. Açıkçası, tekli paketleri açıyorsanız, oranlar değişecektir.

Kartın bir de Koleksiyoncu Nadir versiyonu var, setteki en pahalı kart ve son zamanların en pahalı yeni kartlarından biri. Bu kötü çocuklardan birini çekerseniz, 290 ila 300 dolar arasında bir değere bakıyorsunuz, yine en azından şu anda olduğu gibi piyasada. Yine de bir tane çekmek kolay değil. Bir kutu satın alsanız bile bir Koleksiyoncu Nadir’i garanti edilmez ve sette 16 Koleksiyoncu Nadir’i vardır. Yani, kartın bu versiyonunu uzun süre arayabilirsiniz.

(Photo: The Lowkster via X)

Bonfire meta ile alakalı olduğu için fiyatı oldukça sabit kalacaktır. Aslında, özellikle bu yıl şimdiye kadar karta özgü olan ve olmayan piyasa eğilimlerine dayanarak, muhtemelen aşağı inmek yerine yukarı çıkma şansı daha yüksektir. Ancak, bu kadar talep varken, mutlaka eninde sonunda yeniden basılacaktır ve bu olduğunda, bu fiyatlar büyük bir darbe alabilir.

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir