Clash Of Clans , Clash Royale Bilgisayar Clash Royale Mobil Oyunlar

Clash Of Clans ve Clash Royale Resmi Olarak Bilgisayara Geliyor!

Yılların popüler, başarılı mobil oyunları Clash Of Clans ve Clash Royale’in yapımcısı Supercell X hesaplarından yaptıkları paylaşım ile iki oyunuda ilk kez resmi olarak bilgisayara çıkaracaklarını duyurdu.

İlk kez Clash of Clans ve Clash Royale, resmi olarak Google Play Games aracılığıyla PC’ye geliyor! 💻 Google Play Games beta kutlamasının bir parçası olarak, bu oyunları bugün Kanada, Şili ve Singapur’da yumuşak bir lansmanla sunuyoruz!

Açıklamanın devamı için kullanıcıları kendi sitelerine yönlendiren Clash Of Clans yapımcısı Supercell, sitelerindeki yazıda şunları söyledi:

Bugünden itibaren, Supercell’in küresel olarak sevilen mobil oyunları Clash of Clans ve Clash Royale, Google Play Games (beta) üzerinden ilk kez PC’de oynanabilir hale geldi. Bu iki oyun şu anda Kanada, Şili ve Singapur’da yumuşak bir lansman olarak sunuluyor ve bugün bu ülkelerdeki tüm Google Play Games kullanıcılarına yayılacak.Hayalimiz, mümkün olduğunca çok insanın yıllarca oynadığı ve daima hatırladığı harika oyunlar yaratmaktır. Şimdi, ilk kez resmi olarak PC’de destekleyeceğiz. Bu değişikliğin Clash oyunlarını daha fazla oyuncuya yaklaştırmasını ve Clash oyuncularına daha fazla oyun seçeneği sunmasını umuyoruz. Bu resmi sürümler, fare kontrollerini destekleyecek, optimize edilmiş grafiklere sahip olacak ve yüksek performans özellikleri sunacak. Clash of Clans ve Clash Royale, yakında Google Play Games (beta) ile birlikte PC’de küresel olarak piyasaya sürülecek – takipte kalın!

Oyunların ne zaman yayınlanacağı şimdilik belli olmasada yakın zamanda olacağı söyleniyor. Eğer isterseniz bazı VPN işlemleri ile oyunları şimdiden bilgisayarınızda / PC’nizde oynayabilirsiniz.

Clash Of Clans Nasıl Bilgisayardan Oynanır ?

Link Bıraktığımız linke tıklayın ve Google Play Games’i bilgisayarınıza kurarak oradan Clash Of Clans’ı indirin.

Clash Royale Nasıl Bilgisayardan Oynanır ?

Link Bıraktığımız linke tıklayın ve Google Play Games’i bilgisayarınıza kurarak oradan Clash Royale’i indirin.

Clash Of Clans Nedir ?

Clash of Clans, Supercell tarafından geliştirilen ve yayımlanan popüler bir strateji oyunudur. Oyuncular, kendi köylerini inşa eder, savunurlar, diğer oyunculara saldırırlar ve kaynakları toplamak için farklı stratejiler kullanırlar. Oyun, çok oyunculu bir yapıya sahiptir ve dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından oynanır. Oyunun temel amacı, köyünüzü geliştirmek, ordunuzu güçlendirmek ve diğer oyuncularla rekabet etmektir. Clash of Clans, mobil platformlarda şu anda oynanabilirken yakında ise Google Play Games (beta) ile PC’de oynanabilir.

Clash Of Clans ve Clash Royale Bilgisayar, PC'ye geliyor!
Clash Of Clans

Clash Royale Nedir ?

Clash Royale, Supercell tarafından geliştirilen popüler bir strateji kart oyunudur. Oyuncular, farklı kartları kullanarak rakiplerine karşı savaşırlar. Oyun, gerçek zamanlı çok oyunculu savaşları içerir ve hedef, rakibin Kuleleri’ni yıkmaktır. Oyuncular kartları stratejik bir şekilde kullanarak kendi oyun tarzlarını oluştururlar. Ayrıca, oyuncular klanlar kurabilir ve klan arkadaşlarıyla işbirliği yapabilirler. Clash Royale, rekabetçi ve eğlenceli bir oyun deneyimi sunar ve mobil platformlarda popülerdir.

Clash Of Clans ve Clash Royale Bilgisayar, PC'ye geliyor!
Clash Royale

Clash of Clans Hakkında Her Şey

Diğer haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

editor
2020'den beri bir şekil de espor ile iç içe. Sosyal medya, yönetim, oyuncu ve nicesi. Genelde görülmeyene değer verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir