Counter-Strike 2 Counter-Strike: Global Offensive

Eternal Fire’ın IEM Katowice 2024 Macerası Sona Erdi

Eternal Fire güzel başladığı IEM Katowice 2024 mücadelesinin sonunu getiremedi. A grubunda mücadele eden Eternal Fire Arapların yatırım yaptığı Team Falcons‘u dominant bir oyunla yenerek gruba galibiyetle başlamıştı. Bu galibiyetin sonrasında ise Eternal Fire Dünya 2 numarası FaZe ile eşleşti. İlk iki harita FaZe ekibine ecel terleri döktüren EF son haritada rakibinin tecrübesine karşılık veremedi ve 2-1 yenilerek kaybedenler aşamasına düştü. Eternal Fire‘ın kura şanssızlığı yine kendini belli etti ve bu sefer Dünya 3 numarası Natus Vincere‘nin rakibi oldu. Baştan sona keyifli geçen mücadelede gülen taraf 2-1’le NAVI oldu.

Eternal Fire’ın Yükselişi

Eternal Fire CS:GO defterini zirvede kapatmıştı. CS2′ye başlangıç pek iyi olmasada devamını güzel getiren EF‘nin yükselişi devam ediyor. ESL Pro League Season 18‘de gelen güzel başarının ardından Eternal Fire, IEM Katowice 2024‘te bizleri gururlandırmaya devam etti. Özellikle bu dönemde MAJ3R ve woxic‘ten muhteşem katkı geldi.

Anubis Haritasına Ne Oldu?

Eternal Fire

Temsilcimizin CS:GO‘da ana haritası olan Anubis CS2 serüveninde adeta kayboldu gitti. 2023’te 44 maçta 27 galibiyet aldığımız Anubis haritası CS2 ile birlikte 18 kez oynandı ve sadece 6 galibiyet gördü. Temsilcimizin CS2‘de en çok kazandığı haritalar Nuke, Overpass ve Ancient oldu. Anubis ve Mirage haritası bizlere kabus olmaya devam ediyor.

 

Altın Çocuk Ali Haydar ”Wicadia’ ‘Yalçın

Eternal Fire

Üst üste 4. kez olmak üzere FPL şampiyonu olan Wicadia yeni XANTARES olma yolunda ilerliyor. Wicadia genel istatistiklerde XANTARES‘in ardından ikinci sırada geliyor. FaZe maçında yenilmemize rağmen K-D farkını +7 ile kapatan genç yetenek NAVI maçında tam anlamıyla oyuna giremedi.

XANTARES’e Evlilik Yaramış Gibi

XANTARES eski formununda üstüne çıkmaya devam ediyor. XANTARES geçtiğimiz hafta HLTV’de haftanın oyuncusu olmuştu. Ayrıca XANTARES CS2 ile birlikte oluşturulan istatistikleri alt üst etmeye devam ediyor. 1.26 rating ile en iyi üçüncü oyuncu olurken, Round başı hasarda ise aktif en fazla hasar veren oyuncu. Eternal Fire

Gördüğünüz istatistikler XANTİ‘nin kariyer istatistikleri.

 

 

 

 

Eternal Fire

 

Bu gördüğünüz istatistikler ise XANTİ‘nin evlilik sonrası istatistikleri. Evlilik XANTARES‘e yaramış.

 

 

 

Kaptan Büyük Oynuyor

Eternal Fire’ın kaptanı MAJ3R‘de CS2 ile birlikte çıkışa geçen oyunculardan. 33 yaşındaki Oyun içi lideri gerek oyunu okuma noktasında gerekse skor katkısında inanılmaz katkılar vermeye başladı.

Şimdi önümüzdeki PGL CS2 Major Copenhagen 2024 Europe RMR A mücadelesine odaklanma vakti. 16 takımdan oluşan grupta ilk 8 takımın PGL CS2 Major Copenhagen 2024 biletinin alacağı turnuvada 9,10 ve 11. olan takımlarda son şans turnuvasında boy gösterecek. A grubunda en son mücadele ettiğimiz FaZe, NAVI ve Team Falcons ile G2, Virtus.pro gibi başarılı organizasyonlar bulunuyor. Başarılar Eternal Fire!

Eternal Fire, IEM Katowice 2024’e galibiyet ile başladı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir