Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

100 Thieves, kNgV- ile yollarını ayırdı

100 Thieves, dün akşam Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla kNgV-‘yi serbest bıraktığını duyurdu. Organizasyon, kNgV-‘nin pazar günü Twitter üzerinden espor dünyasında önemli bir yere sahip Duncan “Thorin” Shields’a yazdığı cevaplardan ötürü bu kararı aldığını açıkladı.

100 Thieves, daha önce de bu tip bir olaya karışan oyuncuya ikinci bir şans verdiğini ve oyuncunun organizasyonu en iyi şekilde temsil edeceğini düşünmesine rağmen, kNgV-‘nin bu davranışından sonra organizasyonda yeri olmadığına da açıklamada yer verdi.

Sosyal medya üzerinden saldırgan tutum sergileyen kNgV-‘nin ilk vukuatı ise DreamHack Montreal 2017’de gerçekleşti. North ile oynayacakları final mücadelesine takım arkadaşları LUCAS1 ve HEN1 ile geç kalan ve zamanında katılamayan Immortals, ilk maçta hükmen yenik sayıldı. Turnuvadan sonra CLG oyuncusu FNS, sosyal medya üzerinden üç oyuncunun final maçına katılamama sebebini ise bir önceki gece geç saatlere kadar parti yapmaları olarak duyurdu. Bu iddiadan sonra kNgV-‘nin Kanadalı oyuncuya ölüm tehdidi içeren bir cevap yazması eleştirilerin bir anda Brezilyalı oyuncuya yönelmesine neden oldu .Turnuvadan yaklaşık on gün sonra kNgV-, HEN1 ve LUCAS1 takımdan ayrılma kararı aldı.

100 Thieves’in kNgV-‘nin yerine, şu anda SK Gaming’de inaktif konumda bulunan felps’i kadroya katmayı düşündüğü konuşuluyor.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir