Eternal Fire ESL Pro League Counter-Strike: Global Offensive Counter-Strike 2 CS:GO Haberleri

Eternal Fire, ESL Pro League’e Veda Etti!

Bir süredir istenileni veremeyen temsilcimiz Eternal Fire, aldığı 2-1’lik FaZe Clan mağlubiyeti sonrasında ESL Pro League Season 19’da Last Change’a düşmüştü. EF’nin Last Change rakibi ise HLTV Sıralaması 22 olan SAW’dı. SAW ile oynanan seride EF tercihi olarak Vertigo, SAW tercihi olarak Nuke oynandı. Temsilcimiz, seriyi 2-0 kaybederek ESL Pro League’e veda etti.

1.Harita: Vertigo | Eternal Fire Tercihi

Temsilcimiz ikinci yarı da molalarla beraber oyuna girebilsede ilk yarıdaki geri dönüş, comebacki engelledi ve temsilcimiz haritayı 13-8 kaybetti.

SAW temsilcimizin tercihinde tabanca roundunu kazanarak seriyi 0-2 açtı, temsilcimiz force yaptığı için 3.roundda da satın alma yapamadı ve harita 0-3 başladı.Temsilcimiz 1 round ile cevap versede yine oyuna giremedi ve SAW 4 roundluk bir seri ile durumu 1-8 yaptı. Temsilcimiz 2 roundluk bir seri ile SAW’ı durdurmaya çalışsada ilk yarının son roundunu da SAW kazandı ve ilk yarı 9-3 SAW lehine tamamlandı.

İkinci yarıda temsilcimiz tabanca roundu ile beraber 3  roundluk bir seri aldı ve ilk yarıda aldığı round sayısını daha yarının başında geçerek skoru 9-7 yaptı. SAW 3 roundluk bir seri ile karşılık vererek 12-7 ile harita rounduna ulaştı. Temsilcimiz 1 round ile karşılık versede sonraki roundu SAW kazandı ve harita 13-8 skoru ile SAW lehine tamamlandı.

Eternal Fire ESL Pro League S19
Eternal Fire – SAW | Vertigo

 

2.Harita: Nuke | SAW Tercihi

İkinci harita temsilcimiz için daha da kötüydü. Hem kendi haritalarını kaybetmenin mental yorgunluğu hem de Pro League’dan elenme baskısı ile iyice oyundan düşen temsilcimiz haritayı 13-3 kaybetti.

Eternal Fire ESL Pro League S19
Eternal Fire – SAW | Nuke

 

Eternal Fire’ın bir dahaki maçı ne zaman?

Temsilcimizin bilinen en yakın kesin maçı 5-9 Haziran tarihlerinde oynanacak olan YaLLa Compass 2024 turnuvası. Bu tarihe kadar temsilcimiz çeşitli elemelerde de oynayacaktır elbette.

Diğer haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

editor
2020'den beri bir şekil de espor ile iç içe. Sosyal medya, yönetim, oyuncu ve nicesi. Genelde görülmeyene değer verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir