Eternal Fire, HLTV Dünya Sıralaması’nda 13. Sıraya Yükseldi

Eternal Fire yükselişe devam ediyor. ESL Pro League Season 18‘de gösterdiği göz kamaştıran performansın ardından hem ESL Dünya Sıralaması hemde.

Devamını Oku

ESL Ve ESL Türkiye’den Yerel CS Turnuvalarına Veda!

ESL yaptığı açıklamayla ESL Türkiye gibi yerel cs turnuvalarını bitirdiğini duyurdu. ESL Türkiye Şampiyonası artık yok.

Devamını Oku

Rusya’daki Darbe İddiaları Espor’a Yansıyacak Mı ?

Bu23 Haziran gecesi çıkan haberlere göre Rus Wagner Grubu, Rusya ordusuna karşı savaş ilan ettiğini duyurdu. Wagner Grup Şefi Prigozhin.

Devamını Oku

Eternal Fire ve Tüm Türk Temsilcilerimizin IEM Brazil 2023 Açık Eleme Yolculuğu

IEM Brazil 2023 nedir? IEM Brazil 2023, ESL’in düzenlediği ve 17 Nisan – 23 Nisan tarihlerinde Brezilya‘da LAN olarak oynanacak.

Devamını Oku

9INE, ESL Avrupa Şampiyonası’na veda etti

Geçtiğimiz günlerde ESL Türkiye Şampiyonası’nı kazanıp Avrupa finallerine hak kazanan 9INE, kaybedenler potasında Tenerife Titans’a 2-1 yenildi. Ekibimiz bu mağlubiyetin.

Devamını Oku

Şeker Çocuk: Imaqtpie

Profesyonel League of Legends arenasında eşi benzeri bulunmayan bir oyuncudur Imaqtpie. Saf yetenek ve rekabetçi kişiliğinin yanında, eğlenmekten asla vazgeçmeyen.

Devamını Oku

ESL ve Dreamhack turnuvaları 2022’ye kadar Twitch ile anlaştı

ESL ve Dreamhack turnuva organizatörleri, yayın hakları konusunda Twitch ile olan anlaşmasını 2021-2022 yılına kadar genişletti.

Devamını Oku

ESL One Cologne 2020, salgın nedeniyle ertelenebilir

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını sürecinde, ülkeler her geçen gün daha katı önlemler almaya devam ediyor. Almanya, salgın.

Devamını Oku

mousesports Astralis’i geçerek finale yükselen taraf oldu

mousesports ESL Pro League Season 11 yarı finalinde Astralis’i devirmeyi başardı. Woxic’in takımı Mouse, finalde fnatic ile karşılaşacak.

Devamını Oku

ESL One Rio, corona virüsü nedeniyle Kasım ayına ertelendi

ESL One Rio Major coronavirüs pandemisi nedeniyle ESL tarafından kasım ayına ertelendi. Etkinlik hakkındaki planlamalar devam ediyor.

Devamını Oku

HomeSweetHome 320.000 dolarlık ödülüyle ilan edildi

HomeSweetHome turnuvası 320.000 dolarlık ödül havuzu ile duyuruldu. Katılımı kesinleşen ilk takımlar ise GODSENT, North ve forZe oldu.

Devamını Oku

ESL Pro League Season 11 Finalleri seyircisiz oynanacak

ESL Pro League Season 11 Finalleri seyirciye kapatılıyor. Normal sezon online oynanırken, Denver’daki finaller ise seyircisiz oynanan bir konuma taşınıyor.

Devamını Oku

ESL ve DHL ortaklıklarını genişletti

Dünya çapında espor turnuvaları düzenleyen ESL ve Alman lojistik şirketi DHL ortaklığına yeni unsurlar eklendi.

Devamını Oku

IEM Katowice seyircisiz devam edecek

Silezya hükümeti tarafından yapılan açıklamaya göre, şu anda Katowice şehrinde oynanmakta olan IEM Katowice turnuvasının play-off’ları koronavirüs salgını sebebiyle seyircisiz.

Devamını Oku

Supercell, 2020 Brawl Stars Şampiyonası için ESL ile anlaştı

Supercell, yapımcısı ve geliştiricisi olduğu Brawl Stars oyunun 2020 şampiyonası için, Dünya çapında espor turnuvaları düzenleyen ESL ile anlaştığını duyurdu.

Devamını Oku

ESL Pro League Season 11 Finalleri Denver’da oynanacak

Turnuva organizatörü tarafından yapılan açıklamaya göre, ESL Pro League Season 11 Finals etkinliği, Denver şehrinde gerçekleşecek.

Devamını Oku