Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Cloud9, Golden’ı denemeye aldı

Cloud9’da Golden, geçtiğimiz günlerde takımdan ayrılarak MiBR’a katılan Tarik’in yerini dolduracak.

Son olarak Fnatic takımında forma giyen IGL rolündeki oyuncu geçen ay yedeğe çekilerek yerine Draken’in transfer edilmesinden sonra takımdan ayrılmıştı. Sabah saatlerinde Cloud9’ın Twitter üzeriden yaptığı paylaşımla İsveçli oyuncunun takıma katıldığı doğrulandı. Golden, önümüzdeki ELEAGUE Premier 2018 etkinliğinde takıma liderlik edecek.

Golden’ın takıma katılması ile birlikte Kuzey Amerika ekibinin önümüzdeki turnuva boyunca Slovak oyuncu STYKO’yu takımda tutacağı netleşti. Mayıs ayında transfer listesine konulan FNS’in yerine son haftalarda oyuncu bulmakta zorlanan C9, yoluna support rolünde STYKO ile devam edecek. Takımdaki diğer 3 oyuncu ve ELEAGUE Boston Majör şampiyonluğundan kalan son oyuncular olan RUSH, skadoodle ve autimatic’in ise Eylül ayında yapılacak olan FACEIT London Majör’e kadar takımda kalarak Legend statüsünü korumaları bekleniyor.

Geçici olarak denemeye alınan oyuncuların takımda ne kadar süre görev alacağı bilinmiyor. İkili şimdilik 21-29 Temmuz tarihleri arasında Atlanta’da yapılacak olan ELEAGUE Premier 2018 etkinliğinde Cloud9 tarafında boy gösterecek.

Cloud9’ın önümüzdeki haftalarda ve turnuvada mücadele edecek kadrosu şöyle:

  • autimatic
  • skadoodle
  • RUSH
  • STYKO (deneme)
  • Golden (deneme)

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir