Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Draken, Red Reserve’e transfer oldu

Fnatic bünyesinde bulunan William “Draken” Sundin, bir başka İsveç takımı olan Red Reserve’e transfer oldu.

23 yaşındaki başarılı AWP oyuncusu, bugün erken saatlerinde bir açıklama yaparak Red Reserve ile anlaştığını duyurdu. Draken, Epsilon Esports’tan eski takım arkadaşı Fredrik “freddie” Buo ve Joakim “disco doplan” Gidetun ile tekrar bir araya gelecek. Oyuncunun Red Reserve’de de AWP rolünü üstleneceğini tahmin etmek mümkün.

Twitter’da “Büyük başarılara imza attığım arkadaşlarımda tekrar bir araya gelmekten mutluyum. Tekrar harika işler başaracağımıza dair inancım tam. Epsilon’dan ayrıldığımızda yarım kalan işlerimiz vardı. Red Reserve’ün bir parçası olmaktan mutluyum. Şu anda DreamHack Winter Qualifier’da mücadele ediyoruz.” ifadeleriyle oyuncu düşüncelerini belirtti.

Geçtiğimiz birkaç haftada Draken, Fnatic’te yedek olarak oturmuştu zira Simon “twist” Eliasson aktif kadroya dahil edilmişti. FNC, Red Reserve’den ayrıca Ludvig “Brollan” Brolin’i transfer etmiş, bununla birlikte Red Reserve’de iki oyuncu boşluğu oluşmuştu. Draken’ın transferiyle ise kadroda şu anda bir oyuncu eksik.

Fnatic’teki zamanı içerisinde xizt’in takım yapısına uymakta zorluk çeken Draken, FACEIT London Major’a katılmış fakat ilk sekize kalmayı başaramamıştı. Bu, organizasyon tarihinde ilk sekize giremediği ilk büyük turnuva olarak da öne çıkmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir