Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

DreamHack Open Madrid’e taşındı

DreamHack Open turnuvasının ikinci ayağı olan DreamHack Sevilla, organizasyon tarafından Madrid’e taşındı.

DreamHack organizasyonu, bu yıl İspanya’da iki tane DreamHack Open durağı olacağını açıklamıştı. Temmuz ayında Valencia’da ve Aralık ayında Sevilla’da yapılması planlanıyordu. Ancak İsveçli turnuva organizatörü tarafından yapılan son açıklamada, turnuvanın ikinci ayağının Endülüs bölgesinin başkenti Sevilla’dan Madrid’e taşındığı açıklandı.
2019 yılının son DreamHack etkinliğine ev sahipliği yapan Sevilla, böylece listeden çıkarılmış oldu. Sevilla’da düzenlenen turnuvayı yarı finalde MAD Lions’u ve finade CR4ZY’i geçen North kazanmış ve 50.000 dolarlık ödülün sahibi olmuştu.
Şimdiyse takvime yeni eklenen durak olan DreamHack Open Madrid, Sevilla ile planlanan tarihlerin aynısında yani 11-13 Aralık tarihinde başkent Madrid’te düzenlenecek. Bu aynı zamanda Madrid’te düzenlenen ilk DreamHack etkinliği olacak.
Turnuvanın düzenleneceği mekan ise IFEMA Fair and Congress Center oldu. İspanyol CS:GO hayranları tarafından oldukça iyi bilinen bu mekanda ulusal LAN ligi finalleri bir çok kez düzenlenmişti. Kongre merkezi aynı zamanda bir çok büyük etkinliğe de geçmişte ev sahipliği yapmıştı.
Sekiz katılımcının yer alacağı bu etkinlikte kimlerin yer alacağı henüz belli değil. Ancak 100.000 dolarlık ödül şimdiden katılımcıların iştahını artırmak için yeterli olmuştur. İspanya’nın başkentindeki CS:GO etkinliğini görmek için şimdiden sabırsızlanıyoruz.
2020 yılında düzenlenmesi planlanan tüm DreamHack etkinlikleri ise şu şekilde:

DreamHack Valencia – Temmuz 3-5

DreamHack Montreal – Eylül 13-15

DreamHack Rotterdam – Ekim 16-18

DreamHack Hyderabad – 30 Ekim – 1 Kasım

DreamHack Winter – Kasım 27-29

DreamHack Madrid – Aralık 11-13

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir