Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Heroic’te RUBINO yerine AcillioN kadroya dahil edildi

Ünlü Counter Strike: Global Offensive oyuncusu RUBINO, Heroic’ten ayrıldı.

Tecrübeli oyuncudan boşalan koltuğu AcillioN ile doldurma kararı alan ekip, Snappi ve Jugi’den sonra kadrosundaki üçüncü değişikliği yapmış oldu. Beş aylık Heroic kariyerinde iki kez sağlık sorunları nedeniyle takımdan ayrı kalan oyuncu, takımıyla büyük bir başarı yakalayamadı. RUBINO’nun sağlık sebeplerinden dolayı verdiği ikinci aradan sonra “stand-in” konumundaki AcillioN takımla düzenli oynamaya başlamıştı.

Ekibin bağlı olduğu RFRSH Entertainment’ın Spor Direktörü pozisyonundaki ismi Kasper Hvit, “Devamlı olarak oyuncuların ve takımın oyun içinde ve dışındaki performansını arttırmak için analizler yapıyoruz ve bunun üstünde çalışıyoruz.” diye belirtti. Basın toplantısında yaptığı açıklamalarda, “AcillioN seviyesindeki bir oyuncunun yetenek ve mental yapısının bu takıma genel olarak katkı sağlayacağına inancımız tam” dedi.

RUBINO’nun Heroic’ten ayrılmasıyla birlikte Faceit London Major’da oynayamayacağı kesinleşti. Oyuncu ekiple birlikte European Minor Qualifier’da oynadığı için Valve kurallarına göre bu turnuvada yer alamayacak. Tekrar büyük bir ekipte oynamak için bu turnuvanın bitişini beklemesi gerekecek. Kendisinin kariyerinde şu andan sonra ne yapacağını bekleyip göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir