Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

IEM Chicago çeyrek final maçları tamamlandı

IEM Chicago’da yarı finale kalan takımlar belli oldu.

250.000$’lık ödül havuzu bulunan turnuvada artık yavaş yavaş sona geliniyor. Çekişmeli maçların oynandığı çeyrek finalde bir sürpriz yaşanmadı. Team Liquid-LDLC ve Astralis-Mousesports arasında oynanan maçlardan garip çıkan taraflar Team Liquid ve Astralis oldu. Liquid-LDLC mücadelesi 2-1 sonuçlandı. Birbirine yakın geçen 2 maçtan sonra Kuzey Amerika temsilcisi ağırlığını koyarak son maçı rahat kazandı. İlk haritayı LDLC 16-11’le kazanmayı başardı.  Çok yakın geçen ikinci haritayı Liquid 16-14’le geçti. Son haritaya geldiğmizde ise Liquid adeta ezdi geçti ve 16-4’lük net skorla adını yarı finale yazdırdı. LDLC’de Logan bir hayli sönük bir performans gösterdi.

İkinci maçta Astralis, Mousesports’u 2-0’la geçti. Mousesports ikinci maçta varlık gösterse de ilk maç kötü bir performans sergiledi. Takımın önemli oyuncusu ropz pek gününde değil gibi gözüktü. Device ise başarılı performansıyla dikkatleri çekti. Train’de 16-5, Nuke haritasında ise 16-13’le rakibini geçmeyi başaran Astralis yarı finale yükseldi.

Yarı finalde Astralis-Fnatic, FaZe Clan-Team Liquid eşleşmeleri oluştu. Finale hangi takımların kalacağını bu gece göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir