Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

NiP CS:GO takımı yeni AWP oyuncusunu buldu

Ünlü İsveçli Ninjas in Pyjamas takımı, 3DMAX takımı oyuncusu Allu’yu kadrosuna kattı. 3DMAX’de oluşan boşluğu ise takımın eski bir oyuncusu olan XartE tarafından dolduruldu.

CS:GO alanında kendisinden oldukça konuşturan NiP takımı geçtiğimiz günlerde AWP oyuncusu Maikelele ile yollarını ayırmıştı. Maikelelenin yokluğunda NiP takımının yeni AWP oyuncusunun kim olacağına dair dedikodular devam ediyordu. Sonunda yapılan resmi bir anlaşma ilse Ninjas in Pyjamas, Finlandiyali Aleksi “allu” Jalli’yi takıma dahil etti.

Allu’nun takıma dahil oluşuyla ilgili haber bugün Allu’nun, Twitter resimlerinden ve Tweetlerin atıldığı konumadan yola çıkarak NiP evinde alıştırmalara devam ettiğine dair spekülasyonların öne sürülmesinden sonra geldi.

NiP Menejeri eski profesyonel oyuncu Emil ‘HeatoN’ Christensen ise Allu ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Öncelikle allu, uzun bir süredir gösterdiği performans ile beni etkilemişti. Takıma nelere katacağını görmek eğlenceli olacak. Ayrıca 3DMAX’e kendim ve takımım adına, oyuncu değişikliği sürecin sorunsuz geçmesinden ve profesyonel davranışlarından dolayı teşekkür ederim. Artık NiP’de oynayacak allu’ya ve 3DMAX takımına gelecekte başarılar diliyorum”.

İlk kurulduğu günden beri neredeyse hep aynı kadroyla yoluna devam eden NiP’in şuan ki kadrosu ise şöyle:

Richard “Xizt” Landström
Patrik “f0rest” Lindberg
Christopher “Get_Right” Alesund
Adam “friberg” Friberg
Aleksi “allu” Jalli

editor
You don't get paid for effort, you get paid based on demand for your skills and your results. Life is not a children's story.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir