Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Olofmeister profesyonel sahneye geri döndü

CS:GO profesyonel sahnesinin en popüler oyuncularından Olof “olofmeister” Kajbjer profesyonel sahneye geri döndü.

Fnatic takımının kilit oyuncularından Olofmeister kadroya geri döndü ve ELAGUE turnuvasında takımdaki yerini alacak. En son MLG Major Columbus turnuvasında boy gösteren oyuncu elinde yaşadığı sakatlıktan dolayı takıma tam katkı sağlayamamıştı. Bir önceki Major turnuvasının şampiyonu olarak Columbus’a katılan Fnatic turnuvayı en iyi 5.-8. takım içerisinde tamamlayarak hayranlarına hayal kırıklığı yaşatmıştı. Olofmeister ise sakatlığının devam etmesi nedeniyle profesyonel sahneye devam edememişti. Takım yıldız oyuncunun yerine süresiz olarak Niclas “PlesseN” Plessen’i kadroya kattığını duyurmuştu.

Takımla çıktığı maçlarda kötü bir performans sergileyen PlesseN bekleneni verememişti. PlesseN’in ESL Pro League Season 3 ve Esports Championship Series Europe’da görev aldığı 10 maçtan 8’ini kaybeden Fnatic oyuncu ile yollarını ayırma kararı almış ve yerine John “wenton” Eriksson’u getirmişti. Wenton daha stabil bir performans ortaya koyarak takıma rahat bir nefes aldrmıştı. Olofmeister kadroysa dönse de Fnatic ekibi Wenton’u takımda tutma ve analist olarak kullanma kararı aldı. Bu haberi takımın hayranlarıyla paylaşan isim ise Twitter’da paylaştığı fotoğraf ile JW oldu. Yıldız oyuncunun dönüşü ile alakalı güzel bir video paylaşan Fnatic, ELAGUE öncesi taraftarlarını bir hayli sevindirdi.

https://www.youtube.com/watch?v=LEnw9tkgtcs

Son olarak Fnatic’in ELAGUE kadrosunun Jesper “JW” Wecksell, Robin “flusha” Rönnquist, Freddy “KRiMZ” Johansson, Dennis “dennis” Edman, Olof “olofmeister” Kajbjer, John “wenton” Eriksson (analist) ve Viktor “vuggo” Jendeby (koç) şeklinde olduğunu hatırlatalım.

editor
e-Spor hayranı ve profesyonel sahnenin takipçisi biraz da weirdo.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir