Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Red Reserve, GODSENT kadrosunu bünyesine kattı

İsveçli organizasyon Red Reserve, bir başka İsveç ekibi GODSENT’in bütün kadrosunu transfer etti.

2016 senesinde Fnatic’ten ayrılan üçlü KRIMZ, JW ve flusha ile anlaşan GODSENT, bir türlü oturmayan takım ve anlaşmazlıklardan dolayı Krimz’i 2 ay sonra, JW ve flusha’yı ise 4 ay sonra Fnatic’e geri kaptırmıştı. Bu transferlerden sonra tekrardan İsveçli yıldızlardan oluşan bir ekip kurmak isteyen GODSENT, disco doplan ve twist’le anlaşmış, ancak yine istediğini alamamıştı.

CS:GO sahnesindeki uzun soluklu ve başarılı bir tarihin ardından CS:GO faaliyetlerini durdurduğunu duyuran GODSENT’in oyuncuları disco doplan, twist, freddieb, hampus ve Brollan, bu noktadan sonra kariyerlerine Red Reserve adı altında devam edecek. CS:GO sahnesine Şubat 2017 tarihinde adım atan Red Reserve ekibi, kurulduktan kısa bir süre sonra Avrupalı oyunculara odaklanıp, efsanelerden Maikelele’yi bile kadrolarına katmışlardı. Ekibin el değişmemesi durumunda İsveçli oyunculardan vazgeçmeyeceği konuşuluyor. Organizasyonun en iyi başarısı, DreamHack Valencia’da 2.lik.

Takım ilk maçlarını DreamHack Open Yaz turnuvasında oynadı ve etkisiz bir performans gösterip sonuncu oldular. İlerleyen zamanlarda nasıl bir performans göstereceklerini hep birlikte izleyip göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir