Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Space Soldiers, ELEAGUE Major’da 2-1’e geldi

Space Soldiers, ELEAGUE Major: Boston New Challengers aşaması üçüncü turunda karşılaştığı Misfits’i mağlup ederek turnuvadaki ikinci galibiyetini aldı.

Maç Terör tarafındaki Kuzey Amerika ekibinin pistol raundunu kazanmasıyla başladı. Üst üste elleri almayı başaran Misfits, bir anda durumu 3-0’a getirdi. Silahlı raunda geçildiğinde CT tarafındaki Space Soldiers bombayı çözme hazırlığı yaparken sona kalan seangares tarafından atılan kritik molotof buna engel olunca ve Misfits maça çok iyi bir başlangıç yapmış oldu. Daha sonra toparlanan ve farkı kapatan temsilcimiz, rakibin eco yaptığı rauntta Xantares’in ace’i ile öne geçmeyi başardı.

Train haritasında oynanan müsabakada Space Soldiers, Terör tarafına 9-6’lık üstünlükle geçti. Burada da piston raundunu önde bitiren ekip Misfits oldu. Ardından çekişme oldukça kızışmaya başladı. Kuzey Amerika temsilcisi aldığı ellerle arayı kapatmaya çalışırken, Space Soldiers rakibinin seri yakalamasına sürekli engel oldu. 16-13 ile galip gelen temsilcimiz, böylece turnuvada durumunu 2-1’e getirdi.

Space Soldiers bu akşam saat 21:45’te turnuvadaki dördüncü maçında Avrupa temsilcisi mousesports karşısına çıkacak.

espor yazarı, avukat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir