Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Space Soldiers’ın IEM Katowice 2018 yolu

27 Şubat – 4 Mart tarihlerinde düzenlenecek olan IEM Katowice’ye katılma yolunda Space Soldiers’ın önünde uzun bir yol var. Temsilcmiz; SK Gaming, FaZe Clan, Cloud9, Virtus Pro ve daha birçok önemli takımın katılacağı bu turnuvada yer almak için iki eleme turnuvası oynayacak.

Space Soldiers’ın ilk oynayacağı turnuva olan Avrupa Açık Elemelerinden, iki takım bir üst aşamaya yükselecek. Otuz iki takımın iki tarafa ayrıldığı elemelerde, iki tarafın kazananı olan takımlar, Avrupa Kapalı Elemelerinde oynamaya hak kazanacak. Açık elemelerde bir başka temsilcimiz Royal Bandits E-Sports da bulunuyor.

Temsilcilerimizin bir üst aşamaya geçmesi halinde, temsilcilerimizi daha zorlu rakipler bekliyor. Bu rakipler arasında, Space Soldiers’ın ELEAGUE Major: Boston’da karşılaştığı BIG, mousesports, Gambit, StarSeries elemelerinde mağlup olduğu EnVyUs ve Türk oyuncu woxic’in oynadığı HellRaisers bulunuyor. Play-off formatında oynanacak bu elemelerde, ilk turlarda yenilen takımların bir şansı daha bulunuyor. Çünkü elemelerin formatına göre turnuva tablosu, kazananlar ve kaybedenler olarak ikiye ayrılacak. Büyük final ise kazananlar tablosu finalisti ile kaybedenler tablosu finalisti arasında oynanacak. Avrupa Kapalı Elemelerinde son dörde kalan takımlar IEM Katowice’ye katılma hakkı elde edecek.

Space Soldiers, Açık Elemeler son 16 turunda bu akşam saat 21.00’de PressZ ile karşılacak. Temsilcimiz turu geçmesi halinde MANS NOT HOT – forZe eşleşmesinin galibiyle oynayacak.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir