Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

StarSeries i-League Sezon 4 şampiyonu: mousesports

Ukrayna’nın başkenti Kiev’de düzenlenen StarSeries i-League Sezon 4’te şampiyon, dün oynanan finalde ev sahibi Natus Vincere’yi geriden gelerek 2-1 mağlup eden mousesports oldu. mousesports, bu şampiyonlukla büyük ödül olan 130.000 doların da sahibi oldu. Turnuvanın en değerli oyuncusu ise, turnuva boyunca muazzam bir performans gösteren NaVi oyuncusu s1mple oldu.

İlk harita olan Overpass’te çok rahat bir maç çıkaran Natus Vincere, terör tarafını çok iyi oynadı ve bu bölümü  11-4 kapattı. CT tarafında da avantajını koruyan NaVi, mousesports’u Overpass’te 16-7 ile kolay bir şekilde geçmeyi başardı.

İkinci harita Mirage, büyük bir çekişmeye sahne oldu ve iki uzatmaya gitti. Hem mousesports hem de NaVi, CT taraflarını çok iyi oynayarak maçı uzatmaya taşıdı. Uzatma bölümünde ise mousesports daha koordine oynayarak, Natus Vincere’nin ufak hatalarından faydalanmayı başardı ve ikinci haritayı kapattı.

Son harita Train’de ise mousesports fırtınası esti ve mouz, beklenenden daha kolay bir maç çıkardı. Terör tarafında NaVi’ye sadece dört raunt vererek CT tarafına büyük avantajla giren mousesports, CT tarafına kötü başlasa da bu bölümde son beş raundu alarak şampiyonluğa uzanmayı başardı.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir