Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Tarik, Made in Brazil’e transfer olabilir

Daha önce son major şampiyonu Cloud9’dan Stewie2K’yı kadrosuna katan Made in Brazil, Tarik ile ilgileniyor.

Yakın zamanda yeni organizasyon Made in Brazil adı altında toplanan takım, Boltz’un yerini Tarik ile doldurmayı düşünüyor. 2017’de iki sene sonra takıma tekrar katılan Boltz, eski SK Gaming adı altında çıkış yakalamıştı. TACO ile yolları ayıran ekip, Stewie2K ile anlaşsa da sonraki düzenlenen turnuvalarda çıkışını sürdüremedi. Son katıldığı turnuva ESL Köln’den de iyi sonuç alamayan takımda işlerin iyiye gitmediği açıkça belli.

Eğer Tarik MIBR’e katılırsa eski takım arkadaşı Stewie2K’den sonra kadrodaki ikinci Amerikan oyuncu olacak. Şu anda Cloud9’da takım kaptanı olan Tarik, eski takımı OpTic Gaming ile iyi işler başarmıştı. Oyuncu stanislaw’ın ayrılmasıyla 4 kişi kalan OpTic Gaming’e 5. oyuncu bulamadıkları için takım arkadaşı RUSH ile beraber Cloud9’a transfer olmuştu.

Cloud9 ile Amerika’da düzenlenen ELEAGUE Major: Boston’da seyirci desteğini de yanına alarak şampiyonluğa ulaşan Tarik ve ekibi, Stewie2k’nın ayrılmasıyla oyuncu arayışına girmişti. Stewie2k’in yerine gelen FNS’ten de verim alamayan Cloud9’ın halen 5. oyuncusunu bulunmuyor. Eski takımından aynı nedenle ayrılan Tarik için transfer olası olarak gözüküyor. Bu transfer, 2 takımın da Legend statüsünü etkilemeyeceğinden majöre doğrudan katılmasını da etkilemiyor.

Olası transfer sonrası MiBR’nin kadrosu şöyle şekillenebilir;

  • FalleN
  • fer
  • coldzera
  • Stewie2K
  • Tarik
  • dead(coach)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir