Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

THY, Blast Pro Series İstanbul’un ulaşım sponsoru oldu

29 Eylül tarihinde Türkiye’de yapılması planlanan Blast Pro Series İstanbul’un ulaşım partneri THY olacak.

Facebook üzerinden yapılan açıklamaya göre turnuvaya katılacak ekiplerin ülkemize ulaşımını THY üstlendi. Türkiye Counter Strike: Global Offensive sahnesinin en büyük etkinliği olması planlanan turnuvada dünyaca ünlü ekipler yer alacak. Katılacak takımların listesi şu şekilde; Astralis, Cloud9, Ninjas in Pyjamas, Made in Brazil, Virtus Pro ve Space Soldiers.

İki sponsorluk anlaşmasının daha açıklanması beklenen etkinlik için duyurulan sponsorlar ise şu şekilde; Aristo İletişim (İletişim Partneri), Mobilet (Bilet Satış Partneri), Sporx (Espor Medya Partneri). 6 ekibin katıldığı turnuvada, takımlar birbirleriyle grup etabında karşılaşacak ve grupta 1 ve 2. sırayı alan ekipler büyük finale yükselecek. Final 3 maç üstünden oynanacak. Etkinlik Ülker Spor Ve Etkinlik Salonu’nda yapılacak. 230.000 $ ödül havuzlu etkinlikte birinci 125.000$, ikinci 50.000$, üçüncü 25.000$, dördüncü 15.000$, beşinci 10.000$ ve altıncı ise 5.000$’lık ödülün sahibi olacak.

Ev sahipliğini yaptığımız turnuvada ülkemizi dünya devlerine karşı Space Soldiers temsil edecek. Uluslararası turnuvalardaki başarılarıyla zaman zaman göğsümüzü kabartan Space Soldiers ekibine inancımız tam. Sergileyecekleri performansı merakla beklemekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir