En İyi Yapay Zeka Uygulamaları: 2024’te Öne Çıkanlar

En İyi Yapay Zeka Uygulamaları: 2024’te Öne Çıkanlar Yapay zeka (AI) ve yapay zeka uygulamaları, hızla değişen teknoloji dünyasında her.

Devamını Oku

Amazon Music’ten Müzik Zevkinizi Yeniden Tanımlayacak Yapay Zekâ: Maestro

Amazon Music’ten Müzik Zevkinizi Yeniden Tanımlayacak Yapay Zekâ: Maestro Amazon Music, müzikseverlere heyecan veren bir yeniliği duyurdu: Yapay zekâ destekli.

Devamını Oku

Amazon Prime Gaming Nisan Ayı Boyunca 15 Ücretsiz Oyun Dağıtıyor!

Amazon Prime Gaming, nisan ayında üyelerine özel bir sürpriz yaparak, baharın müjdesi olarak tam 15 farklı oyunu ücretsiz olarak sunuyor..

Devamını Oku

Amazon Prime Gaming | Ocak 2024 İçin Ücretsiz Oyunlar Açıklandı

Amazon Prime Gaming, Ocak 2024 için dört yeni oyun ve ek içeriklerini tanıttı. Prime Gaming, Amazon Prime üyeliğine dahil olup,.

Devamını Oku

Dünyanın En Değerli 10 Markası (2023) | Best Global Brands

“2023 yılının en değerli 10 markasının açıklandığı bu liste, global ekonomideki güç dengelerini ve teknolojik inovasyonun, enerji sektörünün ve dijital.

Devamını Oku

Amazon, Yeni Yapay Zekâ Aracı Titan Image Generator’ı Tanıttı

Teknoloji devi Amazon, metinlerden görsel içerikler üretebilen yeni yapay zekâ modeli Titan Image Generator’ı tanıttı. Stüdyo kalitesinde görüntü üretebilen bu.

Devamını Oku

Samsung, Bedava 6 Aylık Amazon Prime Üyeliği Dağıtıyor!

Samsung, bedava 6 aylık Amazon Prime üyeliği hediye ediyor!

Devamını Oku

Amazon Prime Gaming Ağustos 2023 Oyunları

Prime Gaming , Amazon’un Prime üyelerine sunduğu bir hizmettir. Bu hizmet, oyunseverler için özel avantajlar ve içerikler sunarak, Prime üyelerine.

Devamını Oku

Amazon’un MMORPG oyunu New World bir kez daha ertelendi

Amazon Game Studios’un geliştirdiği açık dünya MMORPG oyunu New World, Covid-19 pandemisi nedeniyle bir kez daha ertelendi.

Devamını Oku

Premier League maçları canlı olarak Twitch’te yayınlanacak

Twitch’in üst kuruluşu Amazon, Birleşik Krallık kullanıcılarına Twitch’te bazı Premier League maçlarını canlı olarak ücretsiz biçimde yayınlayacak. Birleşik Krallık’ta yaşayan.

Devamını Oku

Game Developers Conferece, corona endişesi nedeniyle ertelendi

San Fransisco’da gerçekleştirilmesi planlanan ve oyun sektöründeki büyük isimlerin katılımlarıyla gerçekleşen Game Developers Conference, corona virüsü tehdidi nedeniyle ertelendi.

Devamını Oku

Twitch’in başı Rus medya deviyle büyük dertte

Rusya Federasyonu’nun en önemli medya kuruluşlarından olan Rambler Group, münhasır yayıncılık haklarını ihlal eden Twitch’e yaklaşık 3 milyar dolarlık tazminat.

Devamını Oku

Amazon’dan Android’lere bedava uygulamalar

Haberimiz olduğu üzere Amazon, Google Play Store’a alternatif olabilecek bir market kurma çabası içerisinde. Ve şu an bildireceğimiz şey ise.

Devamını Oku