Blizzard BlizzCon 2023’e İlk Bakış Açısını Açıkladı

BlizzCon 2023 yıllar sonra ilk kez yüz yüze katılıma geri dönüyor. Birkaç ay önce duyurulduğunda, birçok hayran Blizzard Entertainment’ın tüm.

Devamını Oku

Diablo 4 Erken Erişim Problemleri Yaşıyor

Diablo 4, şu anda bazı oyuncular için oynanamaz durumda. Bu beklenen oyun, hayranlarını heyecanlandırdı ve sonunda piyasaya sürüldü. Ancak, erken.

Devamını Oku

Diablo 4 Beta Erken Erişim KFC Tarafından Sunuluyor

Diablo 4 erken erişime hızlı bir giriş yapmak istiyorsanız, şaşırtıcı bir şekilde KFC size yardımcı olabilir. Arcade dolapları ve basit.

Devamını Oku

Blizzard Diablo 4 Açılış Sinematiği Görüntülerini Paylaştı

Blizzard, bu yılın sonlarına doğru piyasaya sürülmesinden önce Diablo 4 açılış sinematiği görüntürlerini yayınladı. Blizzard’ın nihayet oyunun açık beta tarihini açıklamasıyla.

Devamını Oku

Xbox Gamepass 2023 Yılında Gelecek Oyunlar Listesi

Oyuncular tarafından çok sevilen Microsoft’un oyun servisi Xbox Gamepass, 2022 yılında büyük çaplı oyunları kütüphanesine ekleme konusunda diğer yıllara nazaran eksik.

Devamını Oku

Overwatch 2’nin Çıkışı Ertelendi!

Activision Blizzard, popüler oyunları Overwatch 2’yi çıkartmaya hazırlanırken yaşadığı skandallar ile gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde yaşanan taciz sıkandalı şirketten birçok.

Devamını Oku

Overwatch’un bir sonraki karakteri Echo duyuruldu

Çok uzun zaman önce ortalığa çıkan Echo, bugün yayımlanan teaser bir video ile resmi olarak duyuruldu. Echo Overwatch’un 32. karakteri.

Devamını Oku

Blizzard sunucuları karantina altındaki oyuncuları kaldıramadı

Blizzard sunucuları son birkaç gündür çökmelerle karşı karşıya kaldı. Bu çökmelerin sebebinin COVID-19 yüzünden dışarı çıkmayan insanların daha fazla oyun.

Devamını Oku

Blizzard, çalışanlarına evden çalışma izni verdiğini açıkladı

Koronavirüs tüm dünyayı etkisi altına alırken şirketler de kendi önlemlerini alıyor. Blizzard da çalışanlarının sağlığını önemsiyor.

Devamını Oku

Game Developers Conferece, corona endişesi nedeniyle ertelendi

San Fransisco’da gerçekleştirilmesi planlanan ve oyun sektöründeki büyük isimlerin katılımlarıyla gerçekleşen Game Developers Conference, corona virüsü tehdidi nedeniyle ertelendi.

Devamını Oku

Blizzard, Overwatch ve Diablo’ya animasyon serisi getirecek

Blizzard, 2020’de fenomen iki markasına yeni içerikler getirmeye devam edecek. Ünlü oyun geliştirici firma Overwatch ve Diablo’ya yeni animasyon serileri.

Devamını Oku

Overwatch League karşılaşmaları Seul’de oynanacak

Video oyunu yayıncısı Blizzard, Overwatch League ile ilgili son güncellemeleri duyurdu.

Devamını Oku

CS:GO yorumcusu HenryG, Project A hakkında konuştu

CS:GO yorumcusu HenryG, Riot Games’in Project A oyunu hakkında görüşlerini “ CS:GO’dan beri oynadığım en iyi oyundu.” şeklinde paylaştı.

Devamını Oku

Overwatch, Avustralya destek kostümüne sahip olamayacak

Overwatch oyununun geliştiricisi Blizzard, tasarımcılarının çalışmalara devam ediyor olması nedeniyle Avustralya yangınlarına destek için özel bir kostüm geliştiremeyeceklerini açıkladı.

Devamını Oku

Overwatch Lunar Yeni Yıl 2020 Festivali Başlıyor

Her sene Lunar New Year için farklı etkinlikler düzenleyen Blizzard, bu sene de Sıçan Yılı için düzenleyecekleri festivali dün duyurdular.

Devamını Oku

Hearthstone’un Yeni Tek Kişilik Macerası: Tombs of Terror

Blizzard, hazırladığı video ile Hearthstone – Saviors of Uldum genişleme paketinin yeni macerasını tanıttı: Tombs of Terror. 17 Eylül’de başlayacak.

Devamını Oku