En İkonik League of Legends Anları

En ikonik League of Legends Anları hangileri? Merak ediyor musunuz? Sorunun cevabına evet dediğinizi duyar gibi olduk ve sizler için.

Devamını Oku

Cloud9 ve TSM, 2013 kadroları ile vadiye iniyor

LCS’in en kariyerli iki takımı oland Cloud9 ve Team Solo Mid’in efsanevi oyuncuları, kozlarını bir kez daha paylaşmak için vadiye.

Devamını Oku

Cennetten Çiçek: Dyrus

League of Legends’ın ilk ve en sevilen yıldızlarından birisidir Dyrus. Zamanının en başarılı üst koridorlarının arasına ismini yazdırmış, birçok taraftarın.

Devamını Oku

Amazing, Misfits Gaming’in koç ekibine katıldı

Deneyimli ormancı Amazing, LEC temsilcilerinden Misfits Gaming’in stratejik koçu oldu.

Devamını Oku

Imaqtpie, Scarra, Dyrus, Voyboy ve Shiphtur NA CS takımı kuruyor

NA LCS’in efsanevi isimleri Imaqtpie, Scarra, Dyrus, Voyboy ve Shiphtur, bu mevsim Echo Fox’un Yükselme Ligi takımında mücadele edecek.

Devamını Oku

Team SoloMid yeniden yapılanıyor

Team SoloMid takımı, geçtiğimiz günlerde üst koridor, ormancı ve destek oyuncusu aradığı açıklamasının ardından bugün de nişancı arayışında olduklarını açıkladı.

Devamını Oku

Dyrus, Santorin ve Lustboy TSM’den ayrıldı

Yaz Mevsimi’ndeki performansı çok tartışılan, bununla beraber Dünya Şampiyonası’nda çok kötü bir oyun sergileyen Team SoloMid’te Dyrus, Santorin ve Lustboy.

Devamını Oku

Dyrus emekliliğini açıkladı

League of Legends dünyasının gelmiş geçmiş en başarılı oyuncularından bir tanesi olan ve TSM ile sayısız başarı kazanmış Dyrus, takımının.

Devamını Oku