Cloud9 ve TSM, 2013 kadroları ile vadiye iniyor League of Legends League of Legends Haberleri

Cloud9 ve TSM, 2013 kadroları ile vadiye iniyor

LCS’in en kariyerli iki takımı oland Cloud9 ve Team Solo Mid’in efsanevi oyuncuları, kozlarını bir kez daha paylaşmak için vadiye iniyor.

Kuzey Amerika’da nostalji çanları çalmaya başladı. NA LCS dönemlerine damga vurmuş isimler, son bir gösteri maçında birbirleri ile mücadele etmek için sahaya çıkıyor. Sadece 1 gün sonra League of Legends arenasının en eski çekişmesine sahip iki takımın orijinal kadrolarını bir kez daha izleme fırsatı bulacağız. Cloud9 ve Team Solo Mid, 10 Temmuz tarihinde, 2013 kadrolarıyla mücadele edecekler.

Yarın gerçekleşecek gösteri maçında Cloud9, 2013 kadrosunun tamamını toplamayı başardı. Takım, An “Balls” Van Le, William “Meteos” Hartman, Hai “Hai” Du Lam, Zachary “Sneaky” Schuderi, Daerek Hart beşlisi ile vadiye inecek.

Diğer taraftan Team Solo Mid ise 2013 kadrosunun tamamını toplamayı başaramadı. Marcus “Dyrus” Hill, Bryian “TheOddOne” Wyllie, Jason “WildTurtle” Tran ve Alex “Xpecial” Chu mücadele etmeye gelirken takımın eksik halkası gözden kaçmadı. 2013 senesinde Team Solo Mid’in orta koridor oyuncusu olarak oynayan Andy “Reginald” Dinh’i ne yazık ki bu karşılaşmada göremeyeceğiz. Reginald’ın boşluğunu, eski profesyonel oyuncu Joedat “Voyboy” Eshafani dolduracak.

Voyboy daha önce hiç Team Solo Mid forması altında oynamamıştı. Eski profesyonel oyuncu, 2013 senesinde Team Curse bünyesinde mücadele ediyordu.

Cloud9 ve Team Solo Mid’in efsane kadroları arasında gerçekleşecek mücadele, Türkiye saati ile Temmuz’un 10’unu 11’ine bağlayan gece yarısı başlayacak.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir