Cloud9 ve TSM, 2013 kadroları ile vadiye iniyor

LCS’in en kariyerli iki takımı oland Cloud9 ve Team Solo Mid’in efsanevi oyuncuları, kozlarını bir kez daha paylaşmak için vadiye.

Devamını Oku

Bir C9 Efsanesi: Sneaky

Kuzey Amerika’nın çıkardığı en büyük oyuncular ile ilgili bir liste yapılırsa o liste Sneaky olmadan gün yüzüne çıkamaz. Sadece kendi.

Devamını Oku

Dashing Buffalo, VCS 2020 Bahar Mevsimi kadrosunu duyurdu

Vietnam temsilcisi Dashing Buffalo, Hasmed, Pun, Meliodas, DK, Naul, BigKoro ve Hai’den oluşan 2020 VCS Bahar Mevsimi kadrosunu duyurdu.

Devamını Oku

Meteos, 100 Thieves’e transfer oldu

Son olarak OpTic Gaming forması giyen deneyimli ormancı Meteos, gelecek mevsim için LCS temcilcilerinden 100 Thieves ile anlaştı.

Devamını Oku

OddOrange, Team Liquid Akademi’ye transfer oldu

Son olarak Radiance forması giyen OddOrange, Yaz Mevsimi için Team Liquid Akademi’yle anlaştı.

Devamını Oku

Şükrü “Uthenera” Şentürk, Radiance’a yayıncı olarak katıldı

Şükrü “Uthenera” Şentürk, Hai’nin kurduğu espor takımı Radiance‘a yayıncı olarak katıldı. Hai haberi Radiance’ın sosyal medya hesapları aracılığıyla duyurdu. Bilindiği.

Devamını Oku

Radiance, League of Legends kadrosunu duyurdu

Eski profesyonel oyuncu Hai’ın kurduğu Radiance, League of Legends kadrosunu duyurdu.

Devamını Oku

Hai profesyonel oyunculuktan emekliliğini açıkladı

NA LCS tarihinin en popüler oyuncularından Hai “Hai” Lam, profesyonel oyunculuğu bıraktığını ve artık yayıncılık ile içerik üreticiliğine ağırlık vereceğini.

Devamını Oku

Mickey, Golden Guardians’a transfer oldu

2018 Bahar Mevsimi’ni son sırada tamamlayan Golden Guardians, ESPN’in haberine göre Team Liquid Academy’nin orta koridor oyuncusu Mickey’i transfer etti. 

Devamını Oku

Golden Guardians 2018 NA LCS kadrosunu resmen duyurdu

NA LCS franchising’i ile League of Legends sahnesine adım atan yeni ekiplerden olan Golden Guardians, yeni sezon kadrosunu duyurdu.

Devamını Oku

Golden Guardians’ın kadrosu belli oldu

Franchising sistemine geçen NA LCS’in en yeni takımlarından Golden Guardians, ESPN’in haberine göre kadrosunu tamamladı.

Devamını Oku

Flame, FlyQuest’e transfer oluyor

Geçtiğimiz yıl Immortals’ta mücadele eden ve adeta ikinci baharını yaşayan Flame, Inven Global’in haberine göre FlyQuest’e transfer oldu. 

Devamını Oku

Hai, takım aradığını açıkladı

Uzun zamandır NA LCS sahnesinde mücadele eden tecrübeli orta koridor oyuncusu Hai de takım arayışındaki isimler arasına dahil oldu.

Devamını Oku

Stunt, FlyQuest’e transfer oldu

NA LCS franchising’ine kabul edilmeyen Immortals’ın sözleşmeli son oyuncusu Stunt, ESPN’in haberine göre FlyQuest’e transfer oldu.

Devamını Oku

Moon, FlyQuest’e transfer oldu

NA LCS’in en yeni ekibi FlyQuest, eksik olan orman pozisyonuna Moon’u transfer etti. ESPN’in haberine göre böylelikle takımın kadrosu da.

Devamını Oku

Cloud9 kadro değişikliğine gidiyor

2015 Dünya Şampiyonası öncesi emekliye ayrılacağını açıklayan Lemonnation, tamamıyla League of Legends’tan ayrılmayarak Cloud 9’ın yönetim tarafına geçti.

Devamını Oku