League of Legends League of Legends Haberleri

Hai profesyonel oyunculuktan emekliliğini açıkladı

NA LCS tarihinin en popüler oyuncularından Hai “Hai” Lam, profesyonel oyunculuğu bıraktığını ve artık yayıncılık ile içerik üreticiliğine ağırlık vereceğini açıkladı.

Profesyonel League of Legends dünyasından bir yıldız daha emekliliğini açıkladı. Kuzey Amerika’nın önde gelen orta koridorlarından Hai, bundan böyle oyunculuk yapmayacağını duyurdu. Reddit üzerinden soru cevap etkinliği düzenleyen tecrübeli oyuncu, bundan böyle yayıncılık ve içerik üreticiliği yapacağını duyurdu. Hali hazırda hem Twitch hem de Youtube üzerinden yayınlar yapıp videolar paylaşan Hai, artık tamamen bu tarafa yöneleceğini ve daha üretken olacağını ifade etti.

2013 yılında hala NA LCS’te mücadele eden Jason “WildTurtle” Tran ve Daerek” LemonNation” Hart ile üst lige çıkmayı başaran Hai, bu başarısı sonrası arkadaşlarıyla birlikte Cloud9’ın yolunu tuttu. Lige çıkışının profesyonel kariyerindeki en unutulmaz anlardan biri olduğunu belirten oyuncu, bu başarısının ardından ligin önde gelen orta koridorları arasına adını yazdırmış, Cloud9, FlyQuest ve Golden Guardians formalarını giymişti. Reddit’ten gelen bir soru üzerine gelecekte koçluk veya menajerlik yapabileceğini de söyleyen Hai, iyi bir teklif gelmesi durumunda bu pozisyonlarda görev almayı düşünebileceğini sözlerine ekledi.

espor yazarı, avukat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir