League of Legends League of Legends Haberleri

Golden Guardians 2018 NA LCS kadrosunu resmen duyurdu

NA LCS franchising’i ile League of Legends sahnesine adım atan yeni ekiplerden olan Golden Guardians, yeni sezon kadrosunu duyurdu.

Franchising, Kuzey Amerika’daki League of Legends sahnesinde büyük değişikliklere neden oldu. Birçok eski takım yeni sezona kabul edilmezken OpTic’in yanı sıra üç NBA takımı franchising takımı olarak NA LCS’te mücadele edecek. Bu ekiplerden birisi de Golden State Warriors’ın League of Legends takımı Golden Guardians. Sezon arası transfer döneminin fazlasıyla hareketli geçtiği 2018 sezonunda Golden Guardians da mütevazi diyebileceğimiz bir kadro kurdu. Daha önce ESPN’in kaynaklarına dayandırarak paylaştığı kadro da böylelikle doğrulandı. Takımda şu oyuncular bulunuyor:

  • Üst koridor: Lourlo
  • Orman: Contractz
  • Orta koridor: Hai
  • Nişancı: Deftly
  • Destek: Matt

Lourlo’nun son iki yıldır Team Liquid’de potansiyelini gösteremediğini söylemek gerekiyor. Her sezon “bu yıl o yıl” cümlesi ile övülen oyuncu ne yazık ki özellikle de Dardoch’un gidişinin ardından açık bir pereformans düşüklüğü yaşadı. Takımın kuşkusuz en iyi oyuncusu ise ormandaki Contractz. Geçtiğimiz yıl çaylak sezonunu Cloud9’da geçiren ve Jensen ile harika bir ikili oluşturan oyuncunun C9’dan neden ayrıldığı hala bilinmiyor. Hai ise veteran olmasına rağmen FlyQuest’te başardıkları ile hala harika bir lider olduğunu gösterdi. Son olarak alt koridor ikilisi ise takımın zayıf halkası. Ligde yapılan transferler ile hemen hemen her takım iddialı nişancı-destek ikilisi oluştururken çaylak Deftly ile mental problemler yaşayan Matt’in nasıl performans sergileyeceği büyük bir merak konusu.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir