League of Legends League of Legends Haberleri

OddOrange, Team Liquid Akademi’ye transfer oldu

Son olarak Radiance forması giyen OddOrange, Yaz Mevsimi için Team Liquid Akademi’yle anlaştı.

Uzun süredir akademi takımları ve yerel liglerde mücadele eden OddOrange, Cloud9 efsanesi Hai önderliğinde kurulan Radiance’ta mücadele ediyordu. Burada birkaç turnuvaya çıkan oyuncu gayet iyi performanslar sergiledi. Rush’la yollarını ayıran Echo Fox, Team Liquid Akademi ormancısı MikeYeung’ı kadrosuna katmıştı. MikeYeung haberinin ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz. Ormancı arayışlarını sürdüren Team Liquid Akademi, Radiance forması giyen isim OddOrange ile anlaştı.

OddOrange yaklaşık olarak 5 yıldır profesyonel arenada yer alıyor ancak kariyerinin hiçbir döneminde büyük bir ligde forma giyme şansı yakalayamadı. Daha önce NA CS ve LCS Akademi Ligi’nde forma giyen oyuncu bu deneyimlerinde pek başarılı olamadı. Twitch Rivals gibi genel amacı izleyicileri eğlendirmek olan turnuvalarda ise başarılı bir karnesi bulunuyor. OddOrange son olarak oynadığı Radiance’la UPL Yaz Mevsimi birinciliği ve BIG League birinciliği gibi başarılar elde etti.

Oyuncu uzun süre önce Twitch platformu üstünden yayın yaparken Lee Sin mekanikleriyle ön plana çıkmıştı. O dönemler profesyonel arenada başarı yakalayamasa da tekli derecelide hep en üst sıralarda yer aldı. Bu sayede motivasyonunu kaybetmeyen isim genelde Twitch yayıncılarının katıldığı turnuvalarda mücadele etmeye devam etti. MikeYeung’dan boşalan koltuğa gelen ormancının nasıl bir performans sergileceği merakla bekleniyor.

Bakalım Team Liquid Akademi yapılan ormancı değişikliğinin ardından nasıl bir performans sergileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir