League of Legends League of Legends Haberleri

Meteos, 100 Thieves’e transfer oldu

Son olarak OpTic Gaming forması giyen deneyimli ormancı Meteos, gelecek mevsim için LCS temcilcilerinden 100 Thieves ile anlaştı.

LCS’in en tecrübeli ormancıları arasında yer alan isim bir dönem Cloud9’da sergilediği performansla taraftarın gözüne girdi. Tecrübeli ormancı oyun bilgisi ve erken oyunda yaptığı doğru hamlelerle takımını öne geçirerek büyük katkı sağlıyor. Son olarak OpTic Gaming forması giyen Meteos, sezonun sona ermesiyle takımdan ayrıldı. Gelecek sezon nerede oynayanı merak edilen ormancı, yeniden yapılanmaya giden 100 Thieves ile anlaşma sağladı.

Kariyerine 2012 yılında başlayan ormancı Pulse Esports ve Team Normal Stars gibi amatör organizasyonların bünyesinde yer aldı. Ardından Cloud9 ile anlaşan Meteos, kariyerinin büyük bir kısmını burada geçirdi. Balls, Meteos, Hai, Sneaky, Lemonnation beşlisi LCS’in en uyumlu ve en güçlü kadrolarından birini oluşturdu. Cloud9 ile LCS şampiyonlukları yaşayan ormancı uluslararası turnuvalarda da mücadele etmeyi başardı.

Cloud9’dan ayrılan isim sırasıyla Phoenix1, 100 Thieves ve FlyQuest forması giydi. Phoenix1 ile LCS üçüncüsü olan ormancı 100 Thieves ile final oynadı ancak şampiyon olamadı. FlyQuest transferinin ardından düşüş başladı. Meteos hem FlyQuest hem de OpTic Gaming ekipleriyle önemli başarılar elde edemedi. Tecrübeli ormancı geçtiğimiz mevsim birkaç maç LCS Akademi Ligi’nde de forma giydi.

Cloud9’dan sonra düşüşe geçen kariyerini toparlamak isteyen Meteos’un önünde büyük bir fırsat bulunuyor. Bakalım ormancı bu fırsatı nasıl değerlendirecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir