League of Legends

Hai, takım aradığını açıkladı

Riot Games

Uzun zamandır NA LCS sahnesinde mücadele eden tecrübeli orta koridor oyuncusu Hai de takım arayışındaki isimler arasına dahil oldu.

Hai “Hai” Lam, Cloud9’dan önce ve sonra başka takımlarda görev yapmış olsa da ismi duyulduğunda akla hemen mavi-beyaz Cloud9 formasını getiren oyuncuların başında geliyor. 2012 yılında bir mevsim ormancı, bir mevsim de orta koridor oyuncu olarak başladığı Cloud9 kariyerine bir süre ara verip Team Curser ve Quantic Gaming’de oynayan Güney Kore asıllı Amerikalı oyuncu, 2013 yılının ortasından itibaren yuvasına dönmüştü. Hai bundan sonra Cloud9 çatısı altında sırasıyla orta koridor, menajer, ormancı, destek ve yedek orta koridor rollerini üstlendi. Bir dönem de C9 Challanger takımında oynayarak isminin C9 markası ile özdeşleşmesini sağladı. Sonraları FlyQuest adı altında faaliyetlerine devam eden Cloud9 Challanger’ın kadrosunda olmaya devam etti, zaten kendisini en son FlyQuest ekibinde izledik.

Bugün ise ünlü oyuncu Twitter üzerinden serbest kaldığını ve sözleşme tekliflerine açık olduğunu duyurdu. Kariyeri boyunca ilk defa herhangi bir takımla sözleşmesi bulunmadığını ve oyun içi kararları verebilen, takım kaptanlığı rolü üstlenebilecek bir orta koridor oyuncusu olduğunu yazan Koreli, üç kere boy gösterdiği Worlds sahnesinde iki kez çeyrek final oynadığını, dört kez oynadığı NA LCS finallerini ise iki kere kazandığını tweetine ekleyerek en üst seviye takımlardan gelecek teklifleri beklemeye koyuldu.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.