League of Legends League of Legends Haberleri

Dashing Buffalo, VCS 2020 Bahar Mevsimi kadrosunu duyurdu

Vietnam temsilcisi Dashing Buffalo, Hasmed, Pun, Meliodas, DK, Naul, BigKoro ve Hai’den oluşan 2020 VCS Bahar Mevsimi kadrosunu duyurdu.

VFŞL takipçilerinin Phong Vu Buffalo ismiyle bildiği takım geçen yıl Dashing adlı şampuan firmasıyla sponsorluk anlaşması imzaladıktan sonra Dashing Buffalo ismini aldı. Daha önce kadrosunda Zeros, Palette, BigKoro ve Naul gibi isimleri barındıran organizasyon geçtiğimiz mevsim beklenenin altında kaldı. Zeros’un ayrılığıyla büyük kaybeden DB, sezon öncesi dönemde yıldız desteği Palette’i de GAM Esports’a kaptırdı. Takım bugün yapılan açıklamada 2020 VCS Bahar Mevsimi’ne Hasmed, Pun, Meliodas, DK, Naul, BigKoro ve Hai beşlisiyle çıkacağını duyurdu.

Üst koridor ikilisi Hasmed ve Pun bu yıl isim değişikliğine gitti. Geçen yıl Raizo ve Kaido adlarıyla bilinen bu ikili Zeros’un boşluğunu doldurabilmek için transfer edildi. Rift Rivals ve VCS play-off’larında Raizo’yu izledik ancak genç oyuncu Zeros’un verdiği katkıyı veremedi. Ormancı pozisyonunda Xuhao’nun ayrılığıyla Meliodas’ın yanında DK’i transfer eden Dashing Buffalo haritanın üst tarafında rotasyonu kalabalık tutmak istiyor.

Orta koridor ve nişancı pozisyonunda ise Naul ve BigKoro ile sözleşme uzatan organizasyon bu iki oyuncunun performansından memnun gibi gözüküyor. Bu ikili takımın ana taşıyıcıları konumunda. Destek pozisyonu için ise Hai ile anlaşıldı. Tabii bu Hai Amerikalı olan değil. Yıldız destek Palette sezon öncesi dönemde GAM Esports ile anlaşmıştı.

Gelecek sezon Zeros’un hangi takımda oynayacağı henüz belli değil ancak DB veya GAM Esports forması giymeyeceği kesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir