League of Legends League of Legends Haberleri

Golden Guardians’ın kadrosu belli oldu

Franchising sistemine geçen NA LCS’in en yeni takımlarından Golden Guardians, ESPN’in haberine göre kadrosunu tamamladı.

Golden State Warriors’un franchising’e kabul edilmesi ile NA LCS’teki yeni NBA takımı sayısı üçe yükselmişti. Houston Rockets ve Cleveland Cavaliers gibi takımlar da ligde yer alırken Golden State Warriors’ın da League of Legends sahnesine dahil olduğunu gördük. Kurallardan ötürü NBA’deki ismini kullanamayan organizasyon, Golden Guardians ismini aldı. Tüm takımlardan transfer haberleri gelirken Guardians sessiz kalmıştı. Bu sessizlik dün ESPN’in haberi ile bozuldu. Söylentilere göre kadro şu şekilde:

  • Üst koridor: Lourlo
  • Orman: Contractz
  • Orta koridor: Hai
  • Nişancı: Deftly
  • Destek: Matt

Kadronun kağıt üzerinde ligdeki rakiplerine göre bir miktar zayıf olduğunu belirtelim. Free agent olan Hai ve Deftly için takım bonservis bedeli ödemezken, Matt ve Lourlo için Golden Guardians’a, Contractz için ise Cloud9’a ciddi bir para ödendiği tahmin ediliyor.

Lourlo’nun Amerika’nın yeni yıldızlarından birisi olduğu söylense de oyuncu sıkıntıların bir türlü bitmediği Team Liquid’de kendisini gösteremedi. Öte yandan Contractz ise geçtiğimiz yılın en iyi ormancılarındandı. Cloud9’dan ayrılışı büyük bir sürprizle karşılanan oyuncu, Guardians’ın açık ara en iyi oyuncusu. Orta koridorda artık bir veteran haline gelen ve Batı’nın en iyi lideri olarak gösterilen Hai bulunuyor. Takımın alt koridoru da fazlasıyla mütevazi. Deftly geçtiğimiz yıl Scouting Grounds’a katılmış ve bu yıl da NA CS’de oynamıştı. Tıpkı Lourlo gibi Matt de TL’deki problemlerden dolayı kötü performans sergilemişti. Özellikle mental problemlerden ötürü iyi oynayamadığını daha önce belirten Matt, tamamıyla yeni bir ortamda potansiyelini Vadi’ye yansıtabilecek kapasitede.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

1 Comment

  • osman 26 Kasım 2017

    hocam yapmayin contractz vasat ormanci lourloya yaklasamaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir