FACEIT Global Summit şampiyonu OP Gaming Rangers oldu

İlk PUBG Klasik turnuvası ve PUBG espor tarihinde düzenlenen ilk global turnuva olan FACEIT Global Summit turnuvasının kazananı Kore temsilcisi OP.

Devamını Oku

FACEIT Global Summit final aşamasında ilk gün sona erdi

PUBG Global turnuvası FACEIT Global Summit turnuvasında finallerin ilk günü sona erdi. Yarın oynanacak maçlar ile beraber ilk uluslararası profesyonel.

Devamını Oku

FACEIT Global Summit eleme aşaması sona erdi

FACEIT Global Summit PUBG turnuvasında grup aşaması sona ermişti ve en iyi 8 takım finale kalmıştı. Geriye kalan 16 takım.

Devamını Oku

FACEIT Global Summit grup aşaması sona erdi

PUBG Global turnuvası FACEIT Global Summit turnuvasında grup aşaması sona erdi. 24 takımlı turnuvada ilk 8’e giren takımlar direk final.

Devamını Oku

FACEIT Global Summit grup aşamasında ikinci gün tamamlandı

PUBG’nin ilk global espor turnuvası FACEIT Global Summit turnuvasında grup aşamasının ikinci günü tamamlandı. 24 takım bulunan turnuvada, takımlar sekizerli.

Devamını Oku

Yılın ilk PUBG Global turnuvası FACEIT Global Summit başladı

PUBG’nin ilk uluslararası espor turnuvası olan PUBG Global turnuvası FACEIT Global Summit bugün başladı. Tüm dünyadan, bölgelerinin en başarılı takımları,.

Devamını Oku

PUBG FACEIT Global Summit turnuvası 16 Nisan’da başlıyor

16 Nisan’da başlayacak olan the FACEIT Global Summit turnuvası, PUBG Classics turnuvalarından ilki olacak. İngiltere’nin Londra kentinde düzenlenecek olan turnuvanın.

Devamını Oku