Golden State Warriors’ın Düşüşü

Golden State Warriors İçin Kabus Her sene alışılageldik performansıyla NBA Play-Off’larına kalan Golden State Warriors bu sene beklentinin altında kalıp.

Devamını Oku

2023’ün En Değerli NBA Takımları

”2023 yılında NBA’in en değerli takımları, rekor kıran gelir artışları ve stratejik medya anlaşmalarıyla finansal başarılarını yeni zirvelere taşıyor.” 1..

Devamını Oku

NBA Arenasında Gizli Tarih: Takımların İsimlerinin Arkasındaki Hikayeler

Basketbol, sadece oyunun heyecanı ve atletizmiyle değil, aynı zamanda zengin tarih ve kültürel derinliğiyle de büyüler. NBA’deki her takım, sadece.

Devamını Oku

Golden Guardians artık Apex, TFT ve Wow’da da yarışacak

2018 yılından beri NA LCS’te yer alan Golden Guardians takımı, Apex Legends, TFT ve Wow takımlarını duyurdu. Resmi Twitter hesabından.

Devamını Oku

Xpecial, Golden Guardians Akademi’ye transfer oldu

Golden Guardians Akademi geçtiğimiz mevsim Phoenix1’da forma giyen destek Xpecial’ı transfer ederek 2018 yılı kadrosunu tamamladı.

Devamını Oku

2018 NA LCS franchising takımları belli oldu

Önümüzdeki yıl franchising sistemine geçecek olan NA LCS’te mücadele edecek takımlar belli oldu. Büyük bir değişikliğe giden NA LCS, önümüzdeki.

Devamını Oku

Golden State Warriors sahibi NA LCS’e kabul edildi

NBA’in başarılı takımı Golden State Warriors’ın sahiplerinden Joe Lacob ve oğlu Kirk Lacob, ESPN’in haberine göre önümüzdeki yıl franchising sitemine geçen.

Devamını Oku