F1 24 Oyunundan İlk Oynanış Görüntüleri Çıktı!!

Formula 1 hayranları için heyecan verici bir haber var! Yarışseverlerin uzun zamandır beklediği yeni oyun F1 24, yakında piyasaya sürülecek..

Devamını Oku

Channel 1, Yapay Zeka ile Haberciliğin Geleceğini Şekillendiriyor

2024 yılında yapay zeka teknolojisinin haber sektöründeki en yenilikçi kullanımı olarak öne çıkan Channel 1, izleyicilerine tamamen yapay zeka tarafından.

Devamını Oku

En İkonik League of Legends Anları

En ikonik League of Legends Anları hangileri? Merak ediyor musunuz? Sorunun cevabına evet dediğinizi duyar gibi olduk ve sizler için.

Devamını Oku

Yılların Eskitemediği Oyun V2 : Gladyatör

Yılların Eskitemediği Oyun V2 : Gladyatör 2   Yılların Eskitemediği oyunların 2.si ile karşınızdayız sevgili oyun severler. Serimizin ilk yazısında.

Devamını Oku

Madalyonun 2 Yüzü: Esporcu Olmak

Madalyonun 2 Yüzü: Esporcu Olmak Her işin kendine göre zorlukları vardır. Bu zorluklar fiziksel olabileceği gibi zihinsel de olabilir. Sonuçta.

Devamını Oku

Yılların Eskitemediği Oyun: Çağlar Boyu Savaş

Yılların eskitemediği bazı oyunlar vardır. Her oyun severin zaman zaman bakıp iç çektiği. Bahsi geçen bu oyunların tarzı veya şekli.

Devamını Oku

2023 Mart – Steam En Çok İstenen Oyunlar Listesi

Bu haber ChatGPT yardımıyla yazılmıştır. 2023 Mart itibariyle en çok istenen Steam oyunlarından dikkat çekenleri sizler için derledik. Listedeki oyunlar.

Devamını Oku

Iran ve Suriye yasağı kaldırmak için imza topluyor

İran ve Suriye’deki insanlar, 2019’dan beri süre gelen  League of Legends yasağını kaldırmak için Change.org üzerinden imza toplamaya başladı.

Devamını Oku