PlayStation Store Ocak Ayı İndirimleri

“Oyun severler için heyecan verici bir dönem başlıyor: PlayStation Store, Ocak ayına özel indirimlerle dolu bir kampanya başlattı. Bu indirimler,.

Devamını Oku

Hogwarts Legacy Nintendo Switch Sürümünde Açık Dünya Özelliğini Kaybediyor

Hogwarts Legacy, Nintendo Switch üzerinde çalışabilmek için açık dünyasından bazı büyük ödünler vermek zorunda kaldı. Hogwarts Legacy şu an itibariyle.

Devamını Oku

Hogwarts Legacy geliştiricisi DLC hakkında konuştu

Hogwarts Legacy arkasındaki şirket olan Avalanche Software, bir sonraki Harry Potter oyunu için olası DLC hakkında konuştu. Birçok Harry Potter.

Devamını Oku

Hogwarts Legacy içerisinde Quidditch var mı?

Oyunda savaş, keşif ve bulmaca çözme gibi kapsamlı içerikler yer almaktadır. Hogwarts Legacy içerisinde Quidditch, Harry Potter kitaplarındaki popüler bir.

Devamını Oku

Hogwarts Legacy Tüm Büyüler Listesi

Hogwarts Legacy oyununda sadece Hogwarts’ın mistik ortamını keşfetmeye ve derslere gitmeye odaklanmayacaksınız. Aynı zamanda, oyunda çeşitli yaratıklar ve düşmanlarla da.

Devamını Oku

Hogwarts Legacy erken erişim nasıl olacak?

Mugglelar ve Büyücüler, sizler için büyük bir haberimiz var! Hogwarts Legacy, Harry Potter dünyasının en popüler okullarından biri olan Hogwarts’ın.

Devamını Oku

2023 Yılında Yayınlaması Planlanan Oyunlar Listesi

2023 yılında yayınlanacak oyunlar bol seçenekli bir yıl olacağına işaret ediyor. 2023’de yayınlanacak birçok oyun, oyuncular tarafından merakla bekleniyor. Ancak.

Devamını Oku