Threads Neden Açılmıyor ?

Instagram’ın alt uygulaması olarak işlev gören Threads, geçtiğimiz günlerde 29 Nisan tarihi itibarıyla Türkiye’deki faaliyetlerine ara verme kararı aldığını duyurdu..

Devamını Oku

WhatsApp’a Instagram Dokunuşu: Yenilikler Yolda

WhatsApp’a Instagram Dokunuşu: Yenilikler Yolda WhatsApp, en popüler mesajlaşma uygulaması olma özelliğini taşırken, Instagram‘ın bir özelliğini bünyesine katmaya hazırlanıyor. Bu.

Devamını Oku

TikTok Notes Nedir, Nasıl Kullanılır?

TikTok Notes Nedir, Nasıl Kullanılır? Sosyal medya dünyasının devleri arasında sıkı bir rekabet yaşanırken, TikTok’un Instagram’a meydan okuyacak yeni bir.

Devamını Oku

Instagram Kullanıcıları Artık Yapay Zeka ile Sohbet Edebilecek!

Instagram Kullanıcıları Artık Yapay Zeka ile Sohbet Edebilecek! Instagram, kullanıcılarına sunduğu deneyimi daha da zenginleştirmek için yapay zeka odaklı bir.

Devamını Oku

TikTok, Instagram’a Meydan Okuyor: TikTok Notes’un Gelişi Heyecanla Bekleniyor

TikTok, Instagram’a Meydan Okuyor: TikTok Notes’un Gelişi Heyecanla Bekleniyor TikTok, Instagram’un hâkimiyetine meydan okuyacak yeni bir uygulama geliştirdiğini duyurdu: TikTok.

Devamını Oku

Instagram Okundu Bilgisi Kapatma Nasıl Yapılır?

Instagram Okundu Bilgisi Kapatma Nasıl Yapılır? Okundu bilgisi, sosyal medya platformlarında iletişim kurma şeklimizi etkileyen önemli bir faktördür. Bu bağlamda,.

Devamını Oku

Instagram’a Mesajları Düzenleme Özelliği Geldi

Instagram’a Mesajları Düzenleme Özelliği Geldi Mesajları düzenleme özelliği, sosyal medya devi Instagram‘ın kullanıcı deneyimine getirdiği bir adım daha ileriye taşıyarak,.

Devamını Oku

Meta’dan Yapay Zeka Görsel Oluşturma Aracı: Imagine

Meta, DALL-E ve Midjourney platformlarına alternatif bir yapay zeka olan “Imagine” adlı görsel oluşturma hizmeti duyurdu. Teknoloji devi Meta, metin.

Devamını Oku

11 Yıl Sonra İlk Tweet

Zuckerberg’ın uzun süredir Twitter’da aktif olmaması ve tweet atmaması herkesin bildiği bir durumdu. Bugün 11 yıl sonra Mark Zuckerberg tweet.

Devamını Oku

Nedir Bu Threads? Twitter’a Rakip Doğdu!

Facebook, Instagram ve WhatsApp’ın sahibi olan Meta, Twitter’a rakip olan yeni sosyal medya platformu Threads’i kullanıcılara sunmaya başladı. Threads Karakter.

Devamını Oku

Instagram Akış Yenileme Sorunu Nedir? Yine mi Çöktü?

Gece saatlerinde Instagram’da akış yenilenemedi hatasıyla karşılaşan binlerce kullanıcı, Instagram’ın neden açılmadığı ve sorunun ne olduğu gibi sorulara cevap arıyor..

Devamını Oku

Messi, Instagram Rekorunun Yeni Sahibi Oldu

Dünyaca ünlü Arjantinli futbolcu Lionel Messi, geçtiğimiz günlerde ülkesinin milli takımı ile Dünya Kupası‘nı kazanmıştı. Messi bu anları paylaştığı fotoğraflar.

Devamını Oku